واکنش باشگاه تراکتور به خبر جذب ۲ بازیکن ملی‌پوش
واکنش باشگاه تراکتور به خبر جذب ۲ بازیکن ملی‌پوش

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، در حالی که گفته می‌شود روزبه چشمی و سعید عزت‌اللهی بازیکنان مدنظر مصطفی دنیزلی سرمربی تیم تراکتور تبریز هستند و حتی به چشمی اعلام شده که وضعیت خود را برای پیوستن به تیم الاهلی قطر مشخص کند اما یکی از مدیران تراکتور این موضوع را تکذیب […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

واکنش باشگاه تراکتور به خبر جذب ۲ بازیکن ملی پوشبه گزارش رسانه ۷، در حالی که گفته می‌شود روزبه چشمی و سعید عزت‌اللهی بازیکنان مدنظر مصطفی دنیزلی سرمربی تیم تراکتور تبریز هستند و حتی به چشمی اعلام شده که وضعیت خود را برای پیوستن به تیم الاهلی قطر مشخص کند اما یکی از مدیران تراکتور این موضوع را تکذیب کرد.

یکی از مدیران باشگاه تراکتور ضمن تکذیب این مطلب اظهار کرد: روزبه چشمی گزینه مدنظرمان برای فصل آینده نیست چرا که ما در پست دفاع بازیکنان خوبی در اختیار داریم و در حال حاضر قصد جذب مدافع نداریم. همچنین بازیکنان شاغل در لیگ ایران در لیست خرید ما نیستند و فقط بازیکنان خارجی به خدمت می‌گیریم. علاوه بر این اولویت اول ما جذب مهاجم خارجی است تا خط حمله خود را تقویت کنیم.

او درباره تمایل زنوزی مالک تراکتور به جذب سعید عزت‌اللهی بیان کرد: عزت‌اللهی بازیکن خوبی است اما فکر نمی‌کنم که او قصد بازگشت به لیگ ایران را داشته باشد. همچنین در پست عزت‌اللهی بازیکنان خوبی در اختیار داریم و نیازی به جذب هافبک دفاعی نداریم.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.