ملی‌پوش جویباری کشتی آزاد نوجوانان: برای طلای جهان به بلغارستان می‌رویم
ملی‌پوش جویباری کشتی آزاد نوجوانان: برای طلای جهان به بلغارستان می‌رویم

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: امیرحسین فیروزپور، کشتی گیر وزن ۸۰ کیلوی آزاد نوجوانان گفت که هدف این تیم فقط کسب قهرمانی جهان است. به گزارش رسانه ۷،تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان در بلغارستان، برای دفاع از عنوان قهرمانی به مصاف حریفان می‌رود. امیرحسین فیروزپور، آزادکار وزن ۸۰ کیلوگرم […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

امیرحسین فیروزپور، کشتی گیر وزن ۸۰ کیلوی آزاد نوجوانان گفت که هدف این تیم فقط کسب قهرمانی جهان است.

به گزارش رسانه ۷،تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان در بلغارستان، برای دفاع از عنوان قهرمانی به مصاف حریفان می‌رود.

امیرحسین فیروزپور، آزادکار وزن ۸۰ کیلوگرم تیم ملی نوجوانان در گفت‌وگو با ایسنا درباره میزان آمادگی‌اش برای این رقابت‌ها اظهار کرد: من تاکنون در دو مسابقه بین‌المللی جام پیروزی در ترکیه و قهرمانی آسیا در قزاقستان حضور داشته‌ام و خوب تمرین کرده‌ام. با تمرین‌هایی که امیر توکلیان به ما داده، اکنون آماده تکرار عنوان قهرمانی جهان در بلغارستان هستیم. حتی به نظرم تیم امسال از تیم پارسال که قهرمان جهان شد هم بهتر است.

این کشتی‌گیر جویباری که عنوان قهرمانی آسیا را هم در کارنامه دارد، درباره وضعیت کشتی جویبار گفت: سالن‌ها و امکانات خوبی در این شهر هست و نکته خوب‌تر این است که در جویبار همه کشتی می‌گیرند و حریف تمرینی زیادی داریم.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.