به سرمربی استقلال زمان بدهید
به سرمربی استقلال زمان بدهید

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، هاشم بیک‌زاده درباره دیدار دوستانه تیم فوتبال بادران برابر استقلال اظهار داشت: این بازی یک محک جدی برای بازیکنان ما بود. در نیمه اول نمایش بسیار خوبی داشتیم و حتی با دو گل از استقلال جلو افتادیم، اما در ادامه شرایط تغییر کرد و استقلال با استفاده […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، هاشم بیک‌زاده درباره دیدار دوستانه تیم فوتبال بادران برابر استقلال اظهار داشت: این بازی یک محک جدی برای بازیکنان ما بود. در نیمه اول نمایش بسیار خوبی داشتیم و حتی با دو گل از استقلال جلو افتادیم، اما در ادامه شرایط تغییر کرد و استقلال با استفاده از تجربه‌اش توانست پیروز شود. البته نتیجه برای کادر فنی ما زیاد مهم نیست و فرهاد کاظمی در بازی‌های دوستانه تمام بازیکنان را محک می‌زند. سرمربی ما در این مسابقه هم از بازیکنان زیادی استفاده کرد تا شرایط آنها را بررسی کند.

وی درباره اینکه آیا می‌توان به موفقیت استقلال با استراماچونی امیدوار بود یا خیر، تصریح کرد: استقلال برای فصل جدید با تغییرات زیادی مواجه شده است و اکثر بازیکنان فصل گذشته از این تیم جدا شده‌اند. از طرفی کادر فنی هم تغییر کرده است. در این شرایط باید به استراماچونی زمان داد تا تفکراتش را در استقلال پیاده کند و با شرایط فوتبال ایران آشنا شود. استقلال تیم خوبی است، اما هواداران و پیشکسوتان باید به سرمربی و بازیکنان زمان بدهند.

 

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.