عرب در پرسپولیس هیچ کاره است!
عرب در پرسپولیس هیچ کاره است!

بهنام طاهرزاده: « شرایط پرسپولیس با گذشت زمان خیلی بهتر می‌شود و نمی‌توان این دو بازی را ملاک قرار داد.»

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، بهنام طاهرزاده درباره عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس در تورنمنت چهارجانبه جام شهدا اظهار داشت: الان نمی‌توان درباره تیم قضاوت کرد. پرسپولیس خیلی دیر بسته شد و دیر به بدنسازی رفت. بدن‌های بازیکنان هنوز با شرایط مسابقه هماهنگ نشده است و کالدرون برای ایجاد هماهنگی در تیم به زمان نیاز دارد. بازیکنان جدیدی به پرسپولیس آمده و چند بازیکن هم از تیم جدا شدند. همچنین اگر تیم یک مهاجم زهردار نداشته باشد، از این بابت ضربه می‌خورد.

« شرایط پرسپولیس با گذشت زمان خیلی بهتر می‌شود و نمی‌توان این دو بازی را ملاک قرار داد.» وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: پرسپولیس نسبت به سال گذشته تیم منسجمی نیست و قدرت لازم را ندارد. صبر هواداران پایین است و انتظار دارند پرسپولیس که در سه سال گذشته قهرمان شد، در همه بازی‌ها پیروز شود. آنها باید صبر کنند تا تیم به شرایط ایده‌آل بازگردد. مهم بازی‌های لیگ برتر است. نظرات کالدرون با برانکو خیلی متفاوت است و او به زمان زیادی برای جا انداختن این تفکرات نیاز دارد. پرسپولیس با گذشت زمان، شرایط ایده‌آلی می‌یابد و تیم با تفکرات او به موفقیت می‌رسد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره توهین هواداران این تیم به ایرج عرب گفت: الان همه عرب را مقصر نتایج پرسپولیس می‌دانند، اما او را در این جایگاه قرار داده‌اند و عرب یک مهره محسوب می‌شود. تماشاگران بدانند که عرب کاره‌ای نیست و نباید مقابل او قرار بگیرند. پرسپولیس زیر نظر وزارت ورزش اداره می‌شود و از بالا درباره این باشگاه تصمیم‌گیری می‌شود.

طاهرزاده با انتقاد از توهین به مدیر تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: به محسن خلیلی هم توهین کردند که گل‌های زیادی برای پرسپولیس زد و هواداران خاطرات شیرینی با گل‌های او دارند. هیچ کس دوست ندارد به خانواده‌اش توهین شود. متأسفانه همین رفتار را با علی دایی و حمید استیلی هم داشتند و نباید چشم‌مان را به روی همه چیز ببندیم. ما احترامی برای پیشکسوتان خود قائل نیستیم.

وی با بیان اینکه با ادامه روند فعلی، بازیکنان پرسپولیس که پیشکسوتان آینده باشگاه خواهند بود هم از هواداران توهین می‌شنوند، اظهار داشت: حتی به یحیی گل‌محمدی هم توهین کردند، اما این فصل همه دنبال این بودند که او را بازگردانند. تا زمانی که پرسپولیس به بخش خصوصی واگذار نشود، همین مشکلات را داریم. اگر باشگاه خصوصی باشد، هواداران می‌توانند از مدیرعامل باشگاه انتقاد کنند، اما مهره‌ها توسط وزارت ورزش چیده می‌شوند و هواداران باید منطقی برخورد کنند.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.