سروش ضرر کرد یا پرسپولیس؟!
سروش ضرر کرد یا پرسپولیس؟!

به گزارش رسانه ۷، هواداران پرسپولیس بدجور به عرب اعتراض دارند و هر اتفاقی می‌افتد سراغ او می‌روند.

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، هواداران پرسپولیس بدجور به عرب اعتراض دارند و هر اتفاقی می‌افتد سراغ او می‌روند. عرب معتقد است کار‌های بدی در این باشگاه نکرده. او تأکید دارد بلافاصله بعد از جدایی برانکو و پیش از درست شدن یک بحران بزرگ، کالدرون را آورد. همچنین حفظ بیرانوند و علیپور از جمله اتفاقاتی بوده که در نقل و انتقالات و با تلاش‌های مدیریت باشگاه رخ داده است. با این حال هواداران شاکی هستند. پس از کنار گذاشتن سروش رفیعی و شایان مصلح توسط گابریل کالدرون این دو بازیکن هم به جمع معترضان ایرج عرب اضافه شدند. تازه‌ترین حمله هم از سوی سروش رفیعی به عرب صورت گرفته است. این بازیکن که از لیست تیم کنار گذاشته شد، خطاب به عرب گفت اگر نمی‌تواند مدیریت کند از پرسپولیس برود. در ادامه شماره ۷ طعنه‌هایی با عبارات «خوشگلم» و «عزیزم» نیز به مدیرعامل پرسپولیس زد.
این جملات شدیداً باعث دلخوری عرب شده است. مدیرعامل پرسپولیس به نزدیکانش گفته دیگر همه چیز را به نام او تمام می‌کنند. عرب تأکید کرده در ماجرای کنار گذاشته شدن سروش از تیم نقشی نداشته و مگر در کار فنی دخالت می‌کند؟ چند وقت پیش هم که شایعاتی درباره حضور ۴ بازیکن در لیست مازاد این تیم مطرح شد، محمدنبی نایب‌رئیس هیئت مدیره به خبرنگار ما گفت: «موضوعات فنی به ما و آقای عرب مربوط نیست، بلکه سرمربی تیم است که تصمیم می‌گیرد چه بازیکنی را نگه دارد و چه بازیکنی را کنار بگذارد. ما تابع خواسته‌های کالدرون هستیم.»
در همین ارتباط شنیدیم سروش رفیعی که حالا جزو معترضان پرسپولیس است پیش از سفر تیم به ترکیه مبلغی حدود یک میلیارد تومان ازباشگاه دریافت کرده است! حالا این مبلغ بابت مطالبات فصل گذشته بوده یا پیش‌قرارداد فصل جدید، نمی‌دانیم! آنچه می‌دانیم مشکلاتی است که کنار گذاشتن دو بازیکن ازتیم پرسپولیس گریبان مدیرعامل پرسپولیس و سایر اعضای هیئت مدیره را گرفته است.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.