دیبالا در یوونتوس می‌ماند – ایسنا
دیبالا در یوونتوس می‌ماند – ایسنا

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: مهاجم آرژانتینی یوونتوس با وجود پیشنهادهای خوبی که دارد تاکید کرد که بیانکونریها را ترک نخواهد کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، پائولو دیبالا در فصلی که گذشت نتوانست عملکرد خوبی در یوونتوس داشته باشد. پیش بینی می‌شد که با آمدن کریستیانو رونالدو به یوونتوس […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

مهاجم آرژانتینی یوونتوس با وجود پیشنهادهای خوبی که دارد تاکید کرد که بیانکونریها را ترک نخواهد کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، پائولو دیبالا در فصلی که گذشت نتوانست عملکرد خوبی در یوونتوس داشته باشد. پیش بینی می‌شد که با آمدن کریستیانو رونالدو به یوونتوس شاهد درخشش بیشتری از دیبالا باشیم اما اینگونه نشد و این بازیکن آرژانتینی افت کرد و حتی برای مدتی هم نیمکت نشین شد.

دو تیم تاتنهام و اینتر مشتری جدی دیبالا در فصل نقل و انتقالات تابستانی هستند و حتی پیشنهاد رسمی هم به باشگاه یوونتوس داده اند.

اما اسکای اسپورت ایتالیا تاکید کرد که دیبالا به هیچ وجه قصد جدایی از یوونتوس را ندارد و قطعاً در این تیم خواهد ماند. این شبکه ایتالیایی به نقل از دیبالا نوشت که او برای فصل بعد هم در یوونتوس باقی خواهد ماند و قصد ترک این باشگاه را ندارد.

دیبالا با تیم ملی فوتبال آرژانتین توانست در رقابت‌های کوپا آمه ریکا در رده سوم جای گیرد. او چند روز زوتر از دیگر بازیکنان یوونتوس به تعطیلات خود پایان داد و به تمرین تیم بازگشته تا با آمادگی بیشتری برای فصل جدید به میدان رود.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.