تیم برانکو بدون دو بازیکن کلیدی در مصاف با الهلال
تیم برانکو بدون دو بازیکن کلیدی در مصاف با الهلال

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: الاهلی عربستان در دیدار حساس برابر الهلال در لیگ قهرمانان آسیا دو بازیکن تأثیر گذار خود را در اختیار نخواهد داشت. به گزارش ایسنا و به نقل از یورو اسپورت، الاهلی عربستان با هدایت برانکو خود را آماده دیدار حساس برابر الهلال در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

الاهلی عربستان در دیدار حساس برابر الهلال در لیگ قهرمانان آسیا دو بازیکن تأثیر گذار خود را در اختیار نخواهد داشت.

به گزارش ایسنا و به نقل از یورو اسپورت، الاهلی عربستان با هدایت برانکو خود را آماده دیدار حساس برابر الهلال در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا می‌کند.

این دیدار دوشنبه هفته آینده برگزار خواهد شد و برای دو تیم از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است.

یورو اسپورت عربی خبر شوک آوری برای هواداران الاهلی داشت و اعلام کرد که دو بازیکن کلیدی الاهلی دیدار رفت برابر الهلال را از دست خواهند داد.

به نوشته یورو اسپورت سعد المولد و تفارس دو بازیکن تأثیر گذار الاهلی دچار کشیدگی عضله شده اند و یک هفته نمی‌توانند با تیم تمرین کنند و همین باعث می‌شود تا این دیدار حساس برابر الهلال را از دست دهند.

نکته جالب درباره این دیدار اینکه هم الاهلی و هم الهلال در یک دیدار رسمی از مربیان جدید خود رونمایی خواهند کرد و این باعث شده تا بازی از حساسیت و جذابیت بالایی برخوردار باشد.

هدایت الاهلی را در تابستان برانکو ایوانکوویچ و هدایت الهلال را لوچسکو برعهده گرفته اند و باید دید که کدام یک از این دو مربی در نخستین آزمون سخت خود پیروز از میدان خارج می‌شوند.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.