پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: رسانه ۷/ مهدی هژبری؛ فقط یک قهرمان المپیک و سوپراستار می‌تواند وقتی رئیس فدراسیون شد، یک قهرمان در قد و قواره خودش را به همکاری دعوت کند و از زیر سایه رفتن و کمرنگ شدن نترسد. فقط یک قهرمان می‌تواند مراسم اعطای حکم قهرمان دیگر را به چهره سرشناس دیگری […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

رسانه ۷/ مهدی هژبری؛ فقط یک قهرمان المپیک و سوپراستار می‌تواند وقتی رئیس فدراسیون شد، یک قهرمان در قد و قواره خودش را به همکاری دعوت کند و از زیر سایه رفتن و کمرنگ شدن نترسد. فقط یک قهرمان می‌تواند مراسم اعطای حکم قهرمان دیگر را به چهره سرشناس دیگری بسپارد و دغدغه دیده شدن در عکس و رسانه و… را نداشته باشد چرا که به اندازه کافی عکس گرفته، در رسانه بوده و دیده شده است.
اتفاق خوبی که برای کشتی افتاد، باید برای تمام فدراسیون‌های ورزشی بیفتد. قهرمانان تحصیلکرده و باسواد باید به صحنه مدیریت بیایند و قهرمانانی از جنس خودشان را پای کار بیاورند.
ورزش برای ورزش و اداره ورزش به دست ورزش که سال‌هاست از سوی کارشناسان ورزشی مطرح می‌شود و از سوی مسئولان مورد بی‌مهری قرار می‌گیرد، حالا در فدراسیون کشتی و با همکاری دبیر و سوریان در بوته آزمایش قرار می‌گیرد و نتیجه هر چه باشد- چشم‌بسته- از این که کشتی را غریبه‌ها اداره کنند و قهرمانان آدرس فدراسیون را بلد نباشند، بهتر است.
عکسی که دیروز صبح منتشر شد و دبیر را کنار بنا و سوریان نشان می‌داد، سنگین‌ترین قاب عکس ورزش بود… در تمام ورزش‌ها چنین قاب عکس سنگینی آرزوست.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.