محرومیت ۵ ساله کفاشیان در آستانه وتو؟
محرومیت ۵ ساله کفاشیان در آستانه وتو؟

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، اخیراً کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال این دو را به مدت ۵ سال از فوتبال محروم کرده است. ماجرا از این قرار بود که ایران قراردادی با شرکت ام‌پی سیلوا برای حق پخش بازی‌های مرحله اول مقدماتی جام جهانی بست. قرار بود برای اولین بازی ۷۹ هزار […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، اخیراً کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال این دو را به مدت ۵ سال از فوتبال محروم کرده است. ماجرا از این قرار بود که ایران قراردادی با شرکت ام‌پی سیلوا برای حق پخش بازی‌های مرحله اول مقدماتی جام جهانی بست. قرار بود برای اولین بازی ۷۹ هزار دلار به حساب فدراسیون واریز شود. پول بعداً ناپدید شد. فدراسیون می‌گفت پولی نداده‌اند. از سویی شرکت ایتالیایی سندی فرستاد که نشان می‌داد پول را پرداخت کند. ترابیان و کفاشیان اعتقاد داشتند آن‌ها سندسازی کرده‌اند. داستان به جایی رسید که قرارداد لغو شد و ایران حدود ۳۲۰ هزار دلار ضرر دید. کمیته اخلاق هم زوم کرد تا ته و توی ماجرا را در بیاورد. در نهایت آن‌ها کفاشیان و ترابیان را محکوم کردند و رأی به محرومیت‌شان دادند.
فدراسیون، اما شدیداً مخالف این قضیه است. در صدر مخالفان هم اعضای هیئت‌رئیسه و خود تاج قرار دارند. حتی اسلامیان عضو هیئت‌رئیسه فدراسیون به این مسئله واکنش نشان داد و گفت نباید با آبروی کفاشیان بازی می‌شد. حالا خبر می‌رسد بعد از بررسی‌های استیناف زمان رأی دادن نزدیک شده است. به احتمال فراوان تا پایان همین هفته رأی استنیاف اعلام می‌شود که در آن رأی کمیته اخلاق وتو خواهد شد! حداقل درباره علی کفاشیان این اتفاق رخ می‌دهد. رئیس فدراسیون فوتبال به طور مداوم پیگیر صدور رأی است و آخرین خبری که از فدراسیون به او داده‌اند این است که تا آخر هفته منتظر رأی باشد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.