پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: پرویز برومند، دروازه‌بان پیشین استقلال گفت: سیدحسین حسینی می‌تواند حراست دروازه استقلال را برعهده داشته باشد، اما نیاز دارد یک نفر با او رقابت کند. به گزارش وب سایت نود، پرویز برومند درباره وضعیت دروازه‌بان‌های تیم استقلال اظهار داشت: پیش از این هشدار داده بودم که استقلال نباید دو دروازه‌بان […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

پرویز برومند، دروازه‌بان پیشین استقلال گفت: سیدحسین حسینی می‌تواند حراست دروازه استقلال را برعهده داشته باشد، اما نیاز دارد یک نفر با او رقابت کند.

به گزارش وب سایت نود، پرویز برومند درباره وضعیت دروازه‌بان‌های تیم استقلال اظهار داشت: پیش از این هشدار داده بودم که استقلال نباید دو دروازه‌بان فصل گذشته خودش را از دست بدهد. وقتی دو دروازه‌بان در یک تیم حضور دارند، باشگاه باید برای حفظ بازیکنانش سیاست خوبی را اعمل کند، اما این اتفاق نیفتاد و استقلال مهدی رحمتی را از دست داد.

وی افزود: نمی‌توان گفت وضعیت استقلال با داشتن تنها یک دروازه‌بان مثل سیدحسین حسینی نگران کننده است، اما باید یک نفر در کنار این دروازه‌بان باشد. هر چند که همه چیز بستگی به مربی دروازه‌بان‌ها دارد که چطور با دروازه‌بان‌ها کار کند.

دروازه‌بان پیشین تیم استقلال خاطرنشان کرد: حسینی می‌تواند سنگربان استقلال باشد، اما نیاز است کسی کنارش باشد تا با او رقابت کند. برای پیشرفت نیاز است که دروازه‌بان دیگری با حسینی رقابت داشته باشد. عدم حفظ رحمتی سیاست غلط باشگاه بود. صحبت‌هایی شده که باشگاه رحمتی را نمی‌خواسته است، اما این مسئله درست نیست چون عقلانی نیست که باشگاه بخواهد بازیکنان خوبش را از دست بدهد.

 

۲۰۵

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.