پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: سرمربی فرانسوی هدایت عربستان سعودی را به عهده گرفت. به گزارش سایت نود، اروی رنار، سرمربی سرشناس فرانسوی با تیم ملی فوتبال عربستان به توافق نهایی رسید و با قرادادی ۲سال و نیمه هدایت این تیم را برعهده گرفت. هدایت عربستان را در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خوان آنتونیو […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

سرمربی فرانسوی هدایت عربستان سعودی را به عهده گرفت.

به گزارش سایت نود، اروی رنار، سرمربی سرشناس فرانسوی با تیم ملی فوتبال عربستان به توافق نهایی رسید و با قرادادی ۲سال و نیمه هدایت این تیم را برعهده گرفت.

هدایت عربستان را در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خوان آنتونیو پیتزی آرژانتینی برعهده داشت. او به خاطر کسب نتایج ضعیف از کار برکنار شد و از آن زمان تا الان تیم عربستان بدون مربی بود تا اینکه مسوولان فوتبال عربستان با رنار به توافق نهایی رسیدند.

قرارداد هروه رنار با تیم ملی فوتبال عربستان ۲ سال و نیمه است و به این ترتیب تا جام جهانی ۲۰۲۲ قطر هدایت عربستان را برعهده خواهد داشت.رنار مربی بسیار شناخته شده‌ای در فوتبال آفریقا است. او نخستین مربی در تاریخ فوتبال آفریقا است که توانسته با ۲ تیم متفاوت قهرمان جام ملت‌های آفریقا شود. او در جام ملت‌های آفریقا ۲۰۱۹ هم هدایت مراکش را برعهده داشت که تیم او نتوانست عملکرد خوبی از خودش نشان دهد.

۱۹۷۷

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.