علی کریمی هافبک ملی‌پوش استقلال در آستانه تمدید قرارداد دارد. او با استقلال توافق کرده و اگر مسئولان باشگاه بدقولی نکنند ، امروز قراردادش را امضا می‌کند.

ماجرای تمدید قرارداد علی کریمی با تیم فوتبال استقلال طولانی شده است .

کریمی که ابتدای فصل قبل و با امضای قراردادی یک ساله پیراهن استقلال را پوشید، در طول فصل یکی از بهترین بازیکنان این تیم بود و وینفرد شفر و فرهاد مجیدی اعتقاد ویژه‌ای به توانایی‌های او داشتند.

با حضور آندره‌ا استراماچونی نیز این هافبک برای تمدید مورد توجه مربی ایتالیایی و مدیران باشگاه استقلال قرار گرفته، اما اختلاف‌هایی میان طرفین وجود داشت که به نظر مرتفع شده و کریمی در استقلال خواهد ماند.

مدیران باشگاه فوتبال استقلال تهران برای عقد قرارداد با علی کریمی روی بحث مالی با او اختلاف نظر داشتند اما توافق مالی میان علی کریمی و مدیران باشگاه استقلال بالاخره پس از مدتها انجام شد و قرار بود بخشی از مبلغ قرارداد این فصل، به حساب این بازیکن واریز شود تا او به باشگاه برود و قراردادش را تمدید کند.

این اتفاق البته قرار بود دیروز (شنبه) رخ دهد ، اما این اتفاق نیفتاد و ظاهراً هیچ تماسی هم از سوی مدیران استقلال با کریمی گرفته نشد .

آنچه قطعی است تا زمانی که مبلغ مورد توافق به حساب کریمی واریز نشود، این بازیکن قراردادش را با استقلال تمدید نخواهد کرد.

نکته جالب اما اصرار استراماچونی است و تعلل مدیران استقلال که مشخص نیست چرا با وجود توافق دیروز هم مانند چند مدت اخیر خواسته‌ یکی از بازیکنان کلیدی تیم‌شان در فصل قبل را برآورده نکردند تا او به جمع سایر بازیکنان ملحق شود و خودش را آماده حضور در لیگ نوزدهم کند!

شنیده شده در صورتی که مسئولان باشگاه ، باز هم بدقولی نکنند ، این اتفاق ( واریز بخشی از مبلغ قرارداد ) به احتمال فراوان امروز رخ می‌دهد و علی کریمی بعد از امضای قرارداد با استقلال راهی تمرین می‌شود تا کار خود را برای فصل جدید آغاز کند.