استعلام پرسپولیس از فدراسیون بابت شکایت به فیفا
استعلام پرسپولیس از فدراسیون بابت شکایت به فیفا

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، باشگاه‌های لیگ برتری مکلف هستند تا مدارک مربوط به شفافیت مالی را برای صدور مجوز باشگاه‌داری حرفه‌ای خود نسبت به حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا تا ۱۶ شهریور ارائه کنند.باشگاه پرسپولیس برای اینکه مدارک مالی خود را به طور کامل در اختیار کمیته صدور مجوز حرفه‌ای […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، باشگاه‌های لیگ برتری مکلف هستند تا مدارک مربوط به شفافیت مالی را برای صدور مجوز باشگاه‌داری حرفه‌ای خود نسبت به حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا تا ۱۶ شهریور ارائه کنند.
باشگاه پرسپولیس برای اینکه مدارک مالی خود را به طور کامل در اختیار کمیته صدور مجوز حرفه‌ای قرار دهد از مسئولان فدراسیون فوتبال درباره شکایت‌های باقیمانده از این تیم و صدور احکام انضباطی که باشگاه پرسپولیس را بدهکار نشان داده، استعلام گرفته است.
باشگاه پرسپولیس که خطر شکایت برانکو ایوانکوویچ و دستیارانش به همراه ماریو بودیمیر را به دلیل عدم پرداخت مطالباتشان احساس می‌کند هنوز نامه‌ای را در این خصوص از مراجع قانونی دریافت نکرده است.
مسئولان فدراسیون فوتبال به باشگاه پرسپولیس اعلام کرده‌اند فعلاً پرونده‌ای از سوی فیفا بابت رسیدگی به پرونده‌های حقوقی این باشگاه در کمیته انضباطی وجود ندارد و آن‌ها می‌توانند به تسویه حساب با طلبکاران داخلی خود بپردازند.
البته با توجه به اعلام برانکو ایوانکوویچ و دستیارانش مبنی بر شکایت به فیفا بابت عدم دریافت مطالبات خود احتمالاً باشگاه پرسپولیس به زودی از طریق کمیته انضباطی فیفا درگیر این پرونده حقوقی شود.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.