افزایش ۳٫۲ میلیونی قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای توسط ایران خودرو اعلام شد [به روز رسانی]
افزایش ۳٫۲ میلیونی قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای توسط ایران خودرو اعلام شد [به روز رسانی]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: ظاهرا نمی توان پایانی را برای افزایش قیمت محصولات خودروسازان داخلی متصور بود و حالا پس از اعلام افزایش بیش از ۸ میلیونی قیمت پژو ۴۰۵، ایران خودرو تصمیم گرفته تا قیمت سایر خودروهای خود را نیز به تدریج افزایش دهد و البته هیچ بعید نیست که با توجه […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

ظاهرا نمی توان پایانی را برای افزایش قیمت محصولات خودروسازان داخلی متصور بود و حالا پس از اعلام افزایش بیش از ۸ میلیونی قیمت پژو ۴۰۵، ایران خودرو تصمیم گرفته تا قیمت سایر خودروهای خود را نیز به تدریج افزایش دهد و البته هیچ بعید نیست که با توجه به ارقام مربوط به نرخ ارز نیما، شاهد افزایش قیمت محصولات سایپا نیز طی هفته های آینده باشیم.

پژو ۲۰۷i دارای موتور TU5 با توان ۱۰۵ اسب بخار و گشتاور ۱۴۲ نیوتن متر و امکانات و آپشن هایی نظیر سیستم مولتی مدیا ۷ اینچی لمسی و پخش DVD و سیستم رهیاب، غربیلک فرمان طرح جدید به همراه کلیدهای کنترلی، کروز کنترل، کیسه هوای راننده و سرنشین جلو، دوربین دید عقب، سنسور دنده عقب، چراغ های جدید جلو (دارای چراغ روز)، چراغ های جدید عقب و آینه های جانبی مجهز به راهنما عرضه می شود.

در خرداد ماه ۹۷، پژو ۲۰۷ آی دستی به قیمت مصوب ۴۷/۱۳۰/۰۰۰ تومان با موعد تحویل ۳۰ روزه به مشتریان عرضه می شد، اما حالا قیمت این خودرو به مرز یکصد میلیون تومان (۹۹٫۹ میلیون تومان) رسیده است که البته ظاهرا از افزایش شدید نرخ ارز نیمایی طی ماه های اخیر ناشی می شود.

قیمت پژو 207

قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای ویژه مردادماه ۹۸ [به روز رسانی]

گروه صنعتی ایران خودرو در ادامه افزایش قیمت محصولات خود این بار قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای مجهز به کیسه هوای راننده و سرنشین و رینگ فولادی و یورو۴ را افزایش یاد.

این خودرو نسبت به تیرماه امسال با یک افزایش قیمت ۳ میلیون و ۲۶۰ هزار تومانی مواجه شده و از تاریخ ۵ مردادماه با قیمت ۹۹ میلیون تومان به فروش می رسد.

قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای – مرداد ۹۸:

قیمت پژو 207 دنده ای

منبع خبر: دیجیاتو

آخرین اخبار علم و فناوری و تکنولوژی ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.