اسفندیار: حاصل زحمت‌ها و عرق ریختن‌های خود را گرفتیم
اسفندیار: حاصل زحمت‌ها و عرق ریختن‌های خود را گرفتیم

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: کاپیتان تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: قهرمانی در رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان حاصل زحمت‌ها و عرق ریختن‌های بازیکنان ایران بود. به گزارش رسانه ۷،امیرحسین اسفندیار، کاپیتان تیم ملی والیبال جوانان ایران پس از قهرمانی در رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان ۲۰۱۹ در بحرین گفت: این مدال حاصل تلاش‌ها، عرق […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

کاپیتان تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: قهرمانی در رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان حاصل زحمت‌ها و عرق ریختن‌های بازیکنان ایران بود.

به گزارش رسانه ۷،امیرحسین اسفندیار، کاپیتان تیم ملی والیبال جوانان ایران پس از قهرمانی در رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان ۲۰۱۹ در بحرین گفت: این مدال حاصل تلاش‌ها، عرق ریختن‌ها و سختی‌ کشیدن‌های ما در این مدت بوده است. مراحل آماده سازی سختی را برای کسب این مدال طلا پشت سر گذاشتیم.

او با اشاره به خاطرات خوبش از بحرین گفت: کشور بحرین خوش یمن‌ترین جا و مکان برای دوران والیبال من بوده است. سه سال گذشته بود که من با این تیم (نوجوانان) به اینجا آمدم و مدال طلا را کسب کردم. ما در بحرین قهرمان مسابقات زیر ۱۹ سال جهان، زیر ۲۰ سال آسیا و حالا زیر ۲۱ سال جهان شده‌ایم. این یک مجموعه کامل از افتخارات برای ما است.

به گزارش رسانه ۷،امیرحسین اسفندیار درپایان این دوره از رقابت‌ها به عنوان بهترین بازیکن مسابقات معرفی شد.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.