بازیکن بارسلونا یک تیم دیگر هم خرید
بازیکن بارسلونا یک تیم دیگر هم خرید

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷ و به نقل از نشریه مارکا، به نظر می‌رسد که جرارد پیکه همچنان به افزایش قدرت خود در دنیای فوتبال نیمه‌حرفه‌ای تمایل دارد. پس از خرید تیم فوتبال آندورا، پیکه اکنون مالک یک تیم جدید در رده نوجوانان به نام خیمناستیک مانرسا شده است. پیشنهاد او […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

بازیکن بارسلونا یک تیم دیگر هم خریدبه گزارش رسانه ۷ و به نقل از نشریه مارکا، به نظر می‌رسد که جرارد پیکه همچنان به افزایش قدرت خود در دنیای فوتبال نیمه‌حرفه‌ای تمایل دارد.

پس از خرید تیم فوتبال آندورا، پیکه اکنون مالک یک تیم جدید در رده نوجوانان به نام خیمناستیک مانرسا شده است. پیشنهاد او مورد پذیرش ۸۰ درصد از اعضای این تیم قرار گرفت و طبق گزارش سایت «ناسیو دیجیتال» اسپانیا، مدافع میانی آبی‌و‌اناری‌ها اکنون مالک تیمی است که در ایالت کاتالونیا بازی می‌کند.

هدف پیکه از خریداری کردن سهام تیم خیمناستیک مانرسا، ایجاد بستری برای شناسایی و پرورش بازیکنان بااستعداد جهت تزریق به تیم اصلی‌اش یعنی آندورا است. تیم فوتبال آندورا در حال حاضر در دسته چهارم فوتبال باشگاه اسپانیا بازی می‌کند و از آنجایی که این تیم در رده‌های پایه فعالیت ندارد، پیکه خیمناستیک را خریداری کرده است. جرارد پیکه ماه دسامبر سال ۲۰۱۸ سهام باشگاه آندورا را خرید.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.