“می ودر” مشاور بوکس چین در راه المپیک توکیو
“می ودر” مشاور بوکس چین در راه المپیک توکیو

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: فدراسیون بوکس چین، قهرمان سرشناس این رشته ورزشی را به عنوان مشاور ارشد بوکسورهای این کشور در راه المپیک توکیو منصوب کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از سایت insidethegames، در فاصله کمتر از یک سال تا شروع بازی‌های المپیک توکیو، فدراسیون بوکس چین قصد دارد با توجه بیشتر […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

فدراسیون بوکس چین، قهرمان سرشناس این رشته ورزشی را به عنوان مشاور ارشد بوکسورهای این کشور در راه المپیک توکیو منصوب کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت insidethegames، در فاصله کمتر از یک سال تا شروع بازی‌های المپیک توکیو، فدراسیون بوکس چین قصد دارد با توجه بیشتر به این رشته، مدال‌های این رشته ورزشی را نیز به دست بیاورد. در همین راستا فدراسیون بوکس چین، فلوید می ودر قهرمان سابق و شکست‌ناپذیر بوکس را به عنوان مشاور ارشد این نهاد منصوب کرد تا او بتواند ورزشکاران این کشور را برای حضور در بازی‌های المپیک توکیو آماده کند.

می ودر اعلام کرد تمام تلاش خود را خواهد کرد تا بتواند تاثیر خوبی روی بوکسورهای چینی بگذارد تا این ورزشکاران بتوانند عملکرد خوبی در بازی‌های المپیک سال آینده داشته باشند. 

چین از المپیک ۲۰۱۲ لندن نتوانسته است در این رشته ورزشی مدال طلا را در بازی‌های المپیک به دست بیاورد هر چند در المپیک ریو موفق شد در رشته بوکس سه مدال به دست بیاورد ولی این برای مسئولان این کشور آسیایی قانع کننده نبود و به همین خاطر آنها به می ودر ۴۲ ساله پیشنهاد همکاری دادند. 

چین در المپیک ۲۰۰۸ توانست دو مدال طلا در بازی‌های المپیک پکن به دست بیاورد.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.