داور ما را منفجر کرد!
داور ما را منفجر کرد!

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، به گزارش روابط عمومی «سلام صبح بخیر»، سعید اکبری امروز در این برنامه میزبان علی شفیعی بازیکن تیم ملی والیبال بود. شفیعی در ابتدا درباره موفقیت تیم ملی جوانان والیبال گفت: این بچه‌ها قهرمان نوجوان‌های جهان و حالا جوانان جهان شده اند و امیدوارم قهرمان بزرگسالان هم […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، به گزارش روابط عمومی «سلام صبح بخیر»، سعید اکبری امروز در این برنامه میزبان علی شفیعی بازیکن تیم ملی والیبال بود.
 شفیعی در ابتدا درباره موفقیت تیم ملی جوانان والیبال گفت: این بچه‌ها قهرمان نوجوان‌های جهان و حالا جوانان جهان شده اند و امیدوارم قهرمان بزرگسالان هم بشوند. تا به حال چنین نتایجی نداشتیم.
وی افزود: این بچه‌ها در لیگ و تیم‌های خوب بازی می‌کنند و روابط ما طوری نیست که بزرگترشان باشم. همه با هم رفیق هستیم و آن‌ها هم حرفه‌ای هستند.
این بازیکن والیبال درباره لیگ ملت‌ها اظهار کرد: مرحله مقدماتی خیلی خوب برای ما تمام شد و با اقتدار صعود کردیم در مرحله دوم هم شرایط حساس شد و تجربه این شرایط می‌تواند به ما برای آینده کمک کند. شفیعی یادآور شد: ما بازیکنان و تیم خوبی داریم، ولی کمتر در این شرایط حساس بوده ایم. لیگ والیبال ملت‌ها خوب تمام شد می‌توانست بهتر باشد، ولی خوب تمام شد.
این بازیکن والیبال درباره حس و حال بازی آخر گفت: شما در نظر بگیرید دو ست عقبیم که آن را جبران می‌کنیم، حالا ست پنجم است فشار و استرس زیادی روی ما بود و یک اشتباه داور فیتیله را روشن کرد و منفجر شدیم. اشتباه خیلی محرز و مشخصی بود و نمی‌شد از آن گذشت. پوئن حساسی هم بود و باعث شد تیم ما از شرایط نرمال خارج شود و برزیل که تیم بزرگی است سوار بازی شد و آن را به نفع خود تمام کرد.
وی تاکید کرد: اگر آن اتفاق نمی‌افتاد ما تیم پنجم بودیم. بعد از بازی هم فقط نیم ساعت در رختکن نشستیم و حرف نمی‌زدیم. خیلی از بچه‌ها بغض یا گریه کردند حتی کادر برزیل آمدند به ما خسته نباشید گفتند. به مرور خودمان را به زور جمع و جور کردیم، در هتل هیچکس از اتاق بیرون نمی‌آمد به سختی خوابیدیم و صبح دوباره همه چیز مثل فیلم جلویمان مرور می‌شد. مدام خودمان را می‌خوردیم که چرا آن کار و این کار را نکردیم و همه خودمان را سرزنش می‌کردیم.
شفیعی درباره واکنش مردم اظهار کرد: مردم واقعا لطف دارند. گاهی پیش می‌آید توپی را می‌زنیم که واقعا دارد به اوت می‌رود، اما یکدفعه در زمین فرود می‌آید و امتیاز می‌گیریم! ما همیشه در این مواقع می‌خندیم و می‌گوییم این دعای پدر و مادر و مردم بود که توپ داخل زمین نشست.
وی در پاسخ به سوال در خصوص میزان پاداش حضور در تیم ملتها، گفت: پاداش؟ بام؟ شیب؟ پاداشی نداشتیم! یک اشلی هست که برای هر سفر خارج از کشور ۳۰۰ دلار پول تو جیبی می‌گیریم، ۴ سفر داشتیم که ۱۲۰۰ دلار گرفتیم.
این بازیکن با بیان اینکه اکنون بیشتر حمایت‌ها از فوتبال است، تاکید کرد: برای بازی‌هایی که ما انجام می‌دهیم هم از سوی فدراسیون جهانی پاداش‌هایی در نظر گرفته و به حساب فدراسیون واریز می‌شود، اما به خاطر تحریم‌ها به دست ما نمی‌رسد، قول داده اند این بار این مشکل حل بشود و امیدوارم امسال پاداش‌ها واریز شود.
وی در پایان گفت: از رسانه‌ها تشکر می‌کنم و از آن‌ها می‌خواهم کاری کنند تا بازار داغ والیبال همچنان داغ بماند. کسانی هم که تریبون دستشان است انتقادات سازنده کنند و بگذارند مردم لذت ببرند.
برنامه صبحگاهی «سلام صبح بخیر» به تهیه کنندگی ابوالفضل صفری شنبه تا پنجشنبه هر روز ساعت ۷ تا ۹:۳۰ از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.