یک پیش فصل نه‌چندان دوستانه
یک پیش فصل نه‌چندان دوستانه

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: صحنه‌های خشن در بازی‌های دوستانه پیش فصل تیم‌های اروپایی بارها دیده شد. به گزارش ایسنا و به نقل از موندو دپورتیوو، واژه “بازی دوستانه” به نظر می‌رسد برای برخی از باشگاه‌ها در پیش فصل فراموش شده است. در جریان برگزاری جام بین المللی قهرمانان، پنج کارت قرمز داده شد؛ […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

صحنه‌های خشن در بازی‌های دوستانه پیش فصل تیم‌های اروپایی بارها دیده شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از موندو دپورتیوو، واژه “بازی دوستانه” به نظر می‌رسد برای برخی از باشگاه‌ها در پیش فصل فراموش شده است. در جریان برگزاری جام بین المللی قهرمانان، پنج کارت قرمز داده شد؛ اتفاقی نابخشودنی در بازی‌های آماده سازی.

اوج موضوع در دیدار برابر رئال مادرید و اتلتیکومادرید دیده شد که بازیکنان با هم درگیر شدند. این اتفاق میان دنی کارواخال و دیگو کاستا رخ داد. بازیکن رئال مادرید یک ضربه به لمار زد و مهاجم اسپانیایی – برزیلی با یک ضربه دیگر جواب مدافع اسپانیایی را داد. سپس درگیری دو بازیکن آغاز شد و کاستا گردن کارواخال را گرفت. داور به هر دو کارت قرمز نشان داد.

پیش از این دو تیم مادریدی اخراج بازیکنانشان را به خود دیده بودند. روخی بلانکو در دیدار برابر گوادالاراخا به دلیل اخراج مارکوس یورنته ۱۰ نفره شد اما در ادامه ویانوئوا نیز کارت قرمز دریافت کرد و دو تیم ۱۰ نفره شدند.

از طرفی رئال مادرید در دیدار برابر آرسنال ناچو را در دقیقه هشت از دست داد. او در این مدت کوتاه دو بار کارت زرد دریافت کرد. سپس نوبت به سوکراتیس رسید تا از بازی اخراج شود. این اتفاق در دیدار مادرید و بایرن نیز رخ داد. اولریش در دقایق پایانی با کارت قرمز جریمه شد.

در دیدارهایی که دو تیم از یک کشور بودند تنش نیز وجود داشت. برخوردهای شدید دیده شد اما داوران کارت قرمز نداند. در این رقابت‌ها اینتر به مصاف یوونتوس رفت و تاتنهام برابر یونایتد قرار گرفت. در تقابل دو تیم انگلیسی سیسوکو خطای شدیدی روی جیمز کرد و مائوریسیو پوچتینو مجبور به عذرخواهی شد.

این خشونت تنها در جام بین المللی قهرمانان دیده نشد. در دیدار سویا و لیورپول، یوری نیانیون یک ضربه محکم به پای بدون توپ یاسر لاروسی زد. او کارت قرمز مستقیم دریافت کرد و سپس مجبور شد عذرخواهی کند.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.