۲ بازیکن چلسی در لیست فروش قرار گرفتند
۲ بازیکن چلسی در لیست فروش قرار گرفتند

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: فرانک لمپارد از وضعیت دنی درینک‌واتر و تیموتی باکایوکو راضی نیست و این دو بازیکن را در فهرست فروش قرار داد. به گزارش ایسنا و به نقل از تلگراف، چلسی کار خود را برای شروع فصل جدید لیگ برتر دیرتر از بقیه تیم‌ها شروع کرد و مدت‌ها طول کشید […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

فرانک لمپارد از وضعیت دنی درینک‌واتر و تیموتی باکایوکو راضی نیست و این دو بازیکن را در فهرست فروش قرار داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از تلگراف، چلسی کار خود را برای شروع فصل جدید لیگ برتر دیرتر از بقیه تیم‌ها شروع کرد و مدت‌ها طول کشید تا فرانک لمپارد از دربی کانتی جدا شود و به تیم چلسی بپیوندد تا هدایت این تیم را برای فصل جدید بر عهده داشته باشد. 

لمپارد که در روزهای اخیر به دقت شرایط تیمش را بررسی کرده بود از وضعیت دو بازیکن این تیم در خط هافبک نظیر دنی درینک واتر و تیموتی باکایوکو راضی نیست و به باشگاه لندنی اعلام کرده است که این دو بازیکن را در لیست فروش قرار دهند. این در حالی است که چلسی به دلیل محرومیت از طرف فیفا، نمی‌تواند بازیکن جدیدی را به خدمت بگیرد و حالا باید دید لمپارد بر چه اساسی دو بازیکن تیمش را در بین بازیکنان مازاد قرار داده است.

دنی درینک واتر که در چلسی نتوانست بازی‌هایش را در لستر تکرار کند در کنار تیمو باکایوکو دو بازیکنی هستند که باید چلسی را ترک کنند. باکایوکو نیز دوران پرفراز و نشیبی در میلان داشت و حتی با جنارو گتوزو درگیر نیز شد.

چلسی در شروع فصل جدید لیگ برتر کار سختی خواهد داشت و باید در همان بازی نخست برابر منچستریونایتد قرار گیرد.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.