پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: مرتضی تبریزی بیشترین گل را در باز‌ی‌های پیش‌فصل استقلال به ثمر رسانده است. به گزارش وبسایت نود، استقلال از شروع تمرینات فصل جدید، ۵ بازی دوستانه برگزار کرد. ۵ مسابقه‌ای که مجموعا ۱۸ گل زدند و ۴ گل خوردند. آبی‌ها در سه مسابقه از این ۵ بازی گل خوردند […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

مرتضی تبریزی بیشترین گل را در باز‌ی‌های پیش‌فصل استقلال به ثمر رسانده است.

به گزارش وبسایت نود، استقلال از شروع تمرینات فصل جدید، ۵ بازی دوستانه برگزار کرد. ۵ مسابقه‌ای که مجموعا ۱۸ گل زدند و ۴ گل خوردند. آبی‌ها در سه مسابقه از این ۵ بازی گل خوردند و فقط دو کلین‌شیت ثبت کردند. با توجه به حریفان نسبتا ساده‌ای که مقابل استقلال قرار گرفتند، این آمار گل خورده برای این تیم جالب به نظر نمی‌رسد و دفاع استقلال برای هماهنگی نیاز به زمان بیشتری دارد. اما در خط حمله، این تیم امیدوارکننده ظاهر شده است.

مرتضی تبریزی با اضافه شدن استراماچونی به روزهای اوجش برگشت و بهترین عملکرد را بین بازیکنان استقلال داشت. تبریزی در این مدت ۴ گل زده است. ضمن اینکه در یک نیمه مقابل هارتلند نیجریه‌، ۳ پاس‌گل داد. داریوش شجاعیان هم که فصل قبل هیچ گلی نزده بود و پاس‌گلی نداده بود، در بازی‌های تدارکاتی تاثیرگذار ظاهر شد. شجاعیان ۲ گل زد و در بازی مقابل بادران هم ۲ پاس‌گل داد. 

سجاد آقایی دیگر بازیکنی است که تحت نظر استراماچونی پیشرفت کرده و با حضور در کمربند میانی زمین، ۳ گل زده است. علی دشتی هم به اندازه آقایی در بازی‌های تدارکاتی گل زده و آبی‌ها را امیدوار کرده است. شیخ دیاباته که دیرتر از بقیه در تمرینات حاضر شد، در همان نخستین حضورش در بازی دوستانه، یک گل زد. ضمن اینکه یک روز در بازی درون تیمی هم با زدن ۴ گل، نگاه سرمربی ایتالیایی را به خودش جلب کرد. 

فرشید اسماعیلی، فرشید باقری، میلاد زکی‌پور، روح‌الله باقری و محمد بلبلی دیگر بازیکنانی هستند که هر کدام یک گل در بازی‌های دوستانه استقلال به ثمر رساندند. 

۱۴۰۰۱

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.