حدادی‌فر: حیف که در ایران با الاتحاد بازی نمی‌کنیم/ برای این بازی باید بیش‌تر حمایت شویم
حدادی‌فر: حیف که در ایران با الاتحاد بازی نمی‌کنیم/ برای این بازی باید بیش‌تر حمایت شویم

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن می‌گوید برای دیدار با الاتحاد عربستان در لیگ قهرمانان آسیا او دیگر اعضای این تیم ناامید نیستند اما نیاز به حمایت بیش‌تری دارند. قاسم حدادی‌فر، کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن در گفت‌وگو با ایسنا درباره شرایط این تیم اظهار کرد: بعد از اتمام لیگ ۲۰ روز […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن می‌گوید برای دیدار با الاتحاد عربستان در لیگ قهرمانان آسیا او دیگر اعضای این تیم ناامید نیستند اما نیاز به حمایت بیش‌تری دارند.

قاسم حدادی‌فر، کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن در گفت‌وگو با ایسنا درباره شرایط این تیم اظهار کرد: بعد از اتمام لیگ ۲۰ روز استراحت کردیم و الان هم حدود ۳۵ روز است  که به صورت فشرده تمرین می‌کنیم. در ابتدا کارهای بدنی و بعد از آن کارهای تاکتیکی را انجام دادیم.

او درباره جدایی چند بازیکن تاثیرگذار از ذوب‌آهن هم بیان کرد: چند بازیکن تاثیرگذار از جمع ما جدا شدند که بعضی‌ از آن‌ها چند سال در باشگاه بودند. اما دو بازیکن خارجی خوب، ۳ بازیکن خوب که سربازی‌شان تمام شده و چند بازیکن جوان به تیم اضافه شدند. هم‌چنین خلعتبری هم با بهبود مصدومیتش به جمع ما اضافه می‌شود.

حدادی‌فر درباره کم بودن حمایت‌ها از ذوب‌آهن هم، گفت: من زیاد وارد این بحث‌ها نمی‌شوم اما تیمی که قرار است در آسیا و برابر تیم متمولی مثل الاتحاد بازی کند باید بیش‌تر از این‌ها حمایت شود. البته مهندس یزدی‌زاده که خودش ورزشی است از ما حمایت می‌کند و امیدوارم این حمایت‌ها ادامه داشته باشد چون بحث مسائل فنی درون زمین یک چیز است و مسائل حمایتی خارج از زمین یک چیز دیگر.

کاپیتان ذوب‌آهن درباره رویارویی با الاتحاد عربستان هم اظهار کرد: الاتحاد تیمی خیلی خوبی است. چند فیلم  از آن‌ها دیده‌ایم. چند بازیکن خوب خارجی گرفته‌ و اردوی پیش فصل خوبی داشته‌اند. بدی‌اش این‌جاست که نمی‌توانیم در کشور و شهر خودمان برابر آن‌ها قرار بگیریم. ما ناامید نیستیم و می‌خواهیم نماینده خوبی برای کشورمان باشیم.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.