پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: عبدالله ویسی، سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت که اعضای این تیم به دنبال کسب بهترین نتایج در لیگ برتر هستند و دوست ندارند این تیم دست کم گرفته شود. به گزارش وب سایت نود، عبدالله ویسی درباره حضور تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در جام شهدا اظهار داشت: […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

عبدالله ویسی، سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت که اعضای این تیم به دنبال کسب بهترین نتایج در لیگ برتر هستند و دوست ندارند این تیم دست کم گرفته شود.

به گزارش وب سایت نود، عبدالله ویسی درباره حضور تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در جام شهدا اظهار داشت: این جام باید با نظم و شکل خیلی بهتری برگزار می‌شد که متأسفانه این اتفاق رخ نداد. برگزاری دو بازی برای هماهنگ شدن تیم خوب است، اما برخی بی‌نظمی‌ها اصلاً خوب نبود و امیدوارم که شرایط برگزاری این جام در آینده بهتر از این باشد. هدف ما هم این بود که خودمان را با دو بازی دوستانه دیگر محک بزنیم. تا شروع لیگ برتر چند بازی دوستانه دیگر انجام می‌دهیم تا به آمادگی کامل برسیم.

وی در مورد اینکه آیا از روند جذب بازیکن در فصل نقل‌وانتقالات راضی است یا خیر، گفت: ما بودجه بسیار کمی در اختیار داریم و نمی‌توانیم پول میلیاردی به بازیکنان بدهیم. مثلاً یک دروازه‌بان می‌خواستیم که از ما ۱٫۷ میلیارد تومان می‌خواست، اما در نهایت یک دروازه‌بان گرجستانی آوردیم که دستمزدش کمتر از ۵۰۰ میلیون تومان است. ویلیتایا دروازه‌بان خوبی است و می‌تواند به تیم ما کمک کند. ما شرایط خیلی سختی داشتیم و امسال خیلی از بازیکنان از جمع ما جدا شدند، اما تلاش کردیم که تیم خوبی ببندیم.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر در پاسخ به این پرسش که آیا این تیم می‌تواند در فصل جدید با این شرایط سخت خودش را از منطقه سقوط دور کند یا خیر، تصریح کرد: ما اصلاً به این چیزهایی که گفته می‌شود، توجهی نداریم و یک درصد هم به سقوط فکر نمی‌کنیم. تمام تلاش ما این است که بهترین عملکرد را داشته باشیم و شک نکنید که برای خوشحالی هواداران و مردم بوشهر می‌جنگیم. ما دوست نداریم شاهین را دست‌کم بگیرند و می‌خواهیم طوری نتیجه بگیریم که نظر خیلی‌ها در مورد تیم ما تغییر کند.

۲۰۵۱

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.