غیبت ملی‌پوشان مس در دو بازی با تیم فوتسال قطر
غیبت ملی‌پوشان مس در دو بازی با تیم فوتسال قطر

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: تیم ملی فوتسال در شرایطی برای باز پس گرفتن رکورد آقای گلی جهان در دو بازی دوستانه به مصاف قطر می‌رود که احتمالا چند بازیکن خود را در اختیار نخواهد داشت. به گزارش رسانه ۷،بنا بر برنامه ریزی صورت گرفته قرار است تیم ملی قطر در دو بازی دوستانه […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

تیم ملی فوتسال در شرایطی برای باز پس گرفتن رکورد آقای گلی جهان در دو بازی دوستانه به مصاف قطر می‌رود که احتمالا چند بازیکن خود را در اختیار نخواهد داشت.

به گزارش رسانه ۷،بنا بر برنامه ریزی صورت گرفته قرار است تیم ملی قطر در دو بازی دوستانه با ایران شرکت کرده تا طی آن رکورد آقای گلی جهان توسط وحید شمسایی شکسته شود. هنوز میزبان این بازی‌ها مشخص نشده و از دو شهر قم یا مشهد به عنوان گزینه میزبانی این دو بازی یاد می‌شود.

این دو بازی قرار است طی روزهای ۱۲ و ۱۴ شهریور برگزار شود و محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی نیز بخشی از برنامه آماده سازی تیم ملی را در این دو بازی قرار داده است با این حال غیبت برخی از بازیکنان در این دیدار تا حدی نارضایتی شمسایی را در پی داشته است. با توجه به تقارن این بازی‌ها با مسابقات جام باشگاهای جهان، چنانچه مس سونگون به مراحل حذفی این مسابقات صعود کند احتمال اینکه بازیکنان ملی پوش این تیم نتوانند در دو بازی با قطر شرکت کنند زیاد است.

از سویی اکثر این بازیکنان رابطه خوبی با وحید شمسایی دارند و نفراتی مثل مهدی جاوید، محمد شجری، مسلم اولاد قباد، ابوالقاسم عروجی، علیرضا وفایی و … که پیش‌تر شاگرد او در تاسیسات دریایی بودند، در این دو بازی غیبت خواهند داشت.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.