خوب است که استقلال فقط برنده می‌شود
خوب است که استقلال فقط برنده می‌شود

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، امید نورافکن و تیم شارلوا امشب در چارچوب فصل ۲۰-۲۰۱۹ لیگ برتر بلژیک اولین بازی خود را روبه‌روی تیم «خنت» در خانه برگزار می‌کنند. نورافکن که پس از یک نیم‌فصل دوری از این باشگاه و بازی برای استقلال دوباره به بلژیک و اردوی تیم باشگاهی‌اش بازگشته، […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، امید نورافکن و تیم شارلوا امشب در چارچوب فصل ۲۰-۲۰۱۹ لیگ برتر بلژیک اولین بازی خود را روبه‌روی تیم «خنت» در خانه برگزار می‌کنند. نورافکن که پس از یک نیم‌فصل دوری از این باشگاه و بازی برای استقلال دوباره به بلژیک و اردوی تیم باشگاهی‌اش بازگشته، امیدوار است بتواند فصل خوبی را با این تیم پیش‌رو داشته باشد.

*وضعیت شارلوا به چه ترتیب است؟
خوب است. تمرینات خیلی خوبی را پشت‌سر گذاشتیم و دیدار‌های دوستانه زیادی برگزار کردیم تا برای ورود به لیگ از هر نظر آماده باشیم.
* امشب بازی دارید؟
بله! با خنت بازی داریم و خیلی امیدواریم در خانه اولین بردمان را به دست بیاوریم.
* روحیه تیم تان چطور است؟
خوب است. از ۵ دیدار آخر‌مان سه بازی را با برد پشت‌سر گذاشتیم و در دو بازی هم شکست خوردیم. در کل تیم‌مان خیلی خوب است و امید زیادی داریم که فصل را با قدرت استارت بزنیم. در روز‌های اخیر هم تبلیغات خوبی برای این بازی شده است.
* میلاد محمدی هم در تیم خنت بازی می‌کند؟
بله! او هم به بلژیک آمده است.
* برخورد بلژیکی‌ها با ایرانی‌ها خوب است؟
بله! وقتی رئیس فدراسیون‌شان ایرانی است، دلیلی ندارد با ما رابطه خوبی نداشته باشند.
* اوضاع ایرانی‌های تیم خودتان خوب است؟
دلفی آسیب دیده ولی علی (قلی‌زاده) شرایط خوبی دارد.
* این فصل برای تیمت بازی می‌کنی؟
با همه وجودم تمرین می‌کنم و دست از تلاش برنمی‌دارم. برای اینکه به ترکیب راه پیدا کنم کار خیلی سختی در پیش دارم، چون این فصل تیم یارگیری خوبی داشته ولی این موضوع نه تنها ناامیدم نمی‌کند بلکه باعث می‌شود انگیزه‌هایم برای بازی کردن برای شارلوا بیشتر شود.
* از تهران و استقلال هم خبر داری؟
کمابیش باخبر هستم. خوب است که استقلال دیدار‌های تدارکاتی اش را با قدرت پشت‌سر می‌گذارد. همین باعث ایجاد خودباوری بین نفرات تیم می‌شود.
* لیگ بلژیک به موقع شروع شد؟
بله! از یک ماه و خرده‌ای قبل که آمدم، می‌دانستیم مسابقات از چه روز و ساعتی استارت می‌خورد و فقط قرعه‌کشی مانده بود که آن هم خیلی وقت پیش انجام شد. اینکه در ایران هنوز لیگ قرعه‌کشی نشده، جای تعجب دارد.
* برخی باشگاه‌ها تجهیزات لازم را ندارند. با ادامه این روند در ایران موافقی یا نه؟
قطعاً همه موافق هستند که لیگ فوتبال ایران در حد قدرت و اسمی که در منطقه و آسیا دارد از نظر سخت‌افزاری هم حرف اول را بزند. حتماً با کمی سختگیری همه اتفاقات خوب برای فوتبال ایران رقم می‌خورد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.