مدال نقره رکابزن امید ایران در کوهستان قهرمانی آسیا/ سهمیه المپیک از دست رفت
مدال نقره رکابزن امید ایران در کوهستان قهرمانی آسیا/ سهمیه المپیک از دست رفت

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: ایران در مسابقات دوچرخه سواری کوهستان رده امید آسیا صاحب مدال شد اما نمایندگان ایران در رده بزرگسالان نتوانستند عنوان قهرمانی را به دست آورند و شانس گرفتن سهمیه المپیک هم از دست رفت. به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون دوچرخه سواری، در سومین و آخرین روز […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

ایران در مسابقات دوچرخه سواری کوهستان رده امید آسیا صاحب مدال شد اما نمایندگان ایران در رده بزرگسالان نتوانستند عنوان قهرمانی را به دست آورند و شانس گرفتن سهمیه المپیک هم از دست رفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون دوچرخه سواری، در سومین و آخرین روز مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۹ ، سابقه کراس کانتری آقایان رده سنی بزرگسالان و امید آغاز شد و فراز شکری، فرزاد خدایاری و پرویز مردانی در رده سنی بزرگسالان و علی ظهراب زاده در رده سنی امیدها در خط استارت قرار گرفتند.

در بخش کراس کانتری رده امید، علی ظهراب زاده  توانست بعد از نماینده قزاقستان در رتبه دومی قرار بگیرد و صاحب مدال با ارزش نقره شود، نماینده ژاپن نیز سوم شد.

این برای اولین بار در تاریخ دوچرخه سواری است که نماینده ایران صاحب مدال در رده سنی امید می‌شود.
در رده سنی بزرگسالان نیز فرزاد خدایاری پنجم شد و بهترین نتیجه را در بین ملی پوشان کشورمان کسب کرد.

به گزارش رسانه ۷،درصورتی که یکی از نمایندگان ایران در رده بزرگسالان قهرمان می‌شد می‌توانست سهمیه المپیک ۲۰۲۰ را به دست آورد و اکنون دیگر شانس کسب سهمیه المپیک هم برای ایران از دست رفت.

 
 

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.