حمله تازه علی کریمی به فدراسیون فوتبال
حمله تازه علی کریمی به فدراسیون فوتبال

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، لیگ برتر هنوز شروع نشده و زمان آغاز آن هم مشخص نیست. رئیس فدراسیون روز گذشته از اجرا شدن چند شرط برای برگزاری لیگ خبر داد.  علی کریمی در حمله ای تازه به فدراسیون فوتبال و مهدی تاج در کانال تلگرام خود نوشت:« شما و دارو دستتون […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، لیگ برتر هنوز شروع نشده و زمان آغاز آن هم مشخص نیست. رئیس فدراسیون روز گذشته از اجرا شدن چند شرط برای برگزاری لیگ خبر داد. 

علی کریمی در حمله ای تازه به فدراسیون فوتبال و مهدی تاج در کانال تلگرام خود نوشت:« شما و دارو دستتون ١٠ ، ١٢ ساله در راس این فوتبال بودین، الان تازه یادتون افتاده امکانات فوتبالمون مناسب لیگ حرفه اى نیست!!؟؟ توى این سالها چیکار میکردین!!؟ واقعاً شما ها میتونین بى خیال لیگ بشین؟؟ قرارداد تبلیغات محیطى چى میشه واسه امسال??! راستى پول تبلیغات محیطى فصل ٩٧-٩٨ چى شد رئیس؟!! شنیده میشه میخواین سازمان لیگ رو تعطیل کنید و به صورت کمیته که زیر نظر فدراسیون باشه، اداره کنید، درسته؟؟؟!!! حاجى بابا الان هم با سازمان لیگ یا بدون ان هم ، همه چیز دست خودته. 

البته با این مدیرایى که توى فوتبال هستن باید هم تو و دارو دستت در این فوتبال باشید و بمونید. مدیر عاملهایى که از بى پولى داره زجه میزنن و توى سر خودشون، چجورى هست که هیچ کدومشون تکلیف تبلیغات محیطى لیگ رو روشن نمیکنن و حق باشگاهشونو نمیگیرن!؟»

حمله تازه علی کریمی به فدراسیون فوتبال

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.