جواهری مدیرعامل گل گهر سیرجان درباره قرعه کشی لیگ گفت: خوشحالیم که این قرعه کشی انجام شد. ما خیلی زود تمرینات خود را شروع کردیم و با توجه به برنامه ریزی فدراسیون برای تاریخ ۱۰ مرداد ماه، برای این تاریخ آماده بودیم. امیدوارم در اولین فرصت تاریخ مسابقات اعلام شود.

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش “رسانه۷”، جواهری مدیرعامل گل گهر سیرجان درباره قرعه کشی لیگ گفت: خوشحالیم که این قرعه کشی انجام شد. ما خیلی زود تمرینات خود را شروع کردیم و با توجه به برنامه ریزی فدراسیون برای تاریخ ۱۰ مرداد ماه، برای این تاریخ آماده بودیم. امیدوارم در اولین فرصت تاریخ مسابقات اعلام شود.

او ادامه داد: گل گهر سال اول لیگ برتر خود را سپری می کند و ما با وسواس مسابقات را دنبال می کنیم. این تاخیر به ما کمک کرد تا بتوانیم ورزشگاه خود را به لیگ برتر برسانیم.

مدیرعامل گل گهر سیرجان درباره وضعیت ورزشگاه این تیم عنوان کرد: ورزشگاه امام علی چمن خوبی داشت اما سایر ملزومات را نداشت ولی خدا را شکر توانستیم در ۴۵ روز تجهیزات را آماده کنیم. همچنین بر اساس دستورالعمل جدید هیات رئیسه برای گیت ها، شماره گذاری و دوربین مدار بسته اقدامات خود را آغاز کردیم. در هفته اول میزبان نساجی هستیم و امیدوارم هواداران و مردم خونگرم سیرجان و دیار کرمان میزبان مسابقات در سیرجان هستند.

جواهری درباره روند قرعه کشی عنوان کرد: روند قرعه کشی خوب بود و خیلی منطقی و صادقانه برگزار شد. در هفته های ابتدایی با تیم های مطرح و پرطرفدار استقلال و پرسپولیس دیدار می کنیم و امیدوارم نتایج خوبی کسب کنیم.

او در بخش بعدی در تشریح اهداف گل گهر در لیگ برتر تصریح کرد: هدف ما در سطح هیات مدیره و شرکت این است که امسال بتوانیم جایگاه خود را تثبیت کنیم. انتظار داریم در نیمه بالایی جدول حضور داشته باشیم. این موضوع شدنی است و امیدوارم با تمرین و تلاش به آن برسیم.

وی در پایان درباره روند نقل و انتقالاتی این تیم اظهار داشت: روند نقل و انتقالات با نظر سرمربی تیم آغاز شد و ابتدا بازیکنان خود را تمدید کردیم و سپس بازیکنان خوب لیگ یکی را جذب کردیم و سپس به دنبال بازیکنان لیگ برتری بودیم و آنها جذب شدند. اکثر لیست بگوویچ را بازیکنان بزرگ تشکیل دادند که جذب استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی شدند اما اولویت های بعدی ایشان را جذب کردیم. سه بازیکن خارجی مد نظر ما بود؛ هافبک طراح، مهاجم و دفاع وسط. تا به امروز کوین جانسن را از فوتبال هلند جذب کردیم. یک مهاجم برزیلی به زودی جذب می کنیم و یک دفاع وسط نیز قبل از شروع لیگ جذب خواهد شد.

منبع خبر: ورزش ۳

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.