اسهال زیاد می تواند باعث زایمان زودرس شود پس حتما با پزشک متخصص مشاوره کنید. سوال : سی و دو سال دارم الان در هفته ۳۰ بارداری هستم. از ماه قبل دچار اسهال می شوم که بعد از مدتی خود به خود رفع می شود. آیا این نشانه سندرم روده تحریک پذیر است یا می […]

اسهال زیاد می تواند باعث زایمان زودرس شود پس حتما با پزشک متخصص مشاوره کنید.
سوال : سی و دو سال دارم الان در هفته ۳۰ بارداری هستم. از ماه قبل دچار اسهال می شوم که بعد از مدتی خود به خود رفع می شود. آیا این نشانه سندرم روده تحریک پذیر است یا می تواند باعث زایمان زودرس شود؟ خیلی استرس گرفتم. در ضمن در این یک ماه ورم پایم هم به شدت تشدید شده است.

شما چه داروهایی مصرف می کنید چون شاید این حالت ها ناشی از عوارض داروی خاصی باشد که در این مدت می خورید. بله نگرانی شما در مورد زایمان زودرس به جاست چون اسهال زیاد می تواند باعث زایمان زودرس شود پس حتما با پزشک متخصص مشاوره کنید. این علائمی که گفتید شبیه به علائم مسمومست حاملگی هم هست. و البته در اثر عفونت هم می شود این مشکلات و علائم به وجود بیاید. من توصیه می کنم هرچه زودتر پزشکتان شما را معاینه کند. آزمایش های لازم را بدهید و اصلا پشت گوش نیندازید تا به جنین و خودتان آسیبی نرسد.
نی نی بان