پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: متئو دارمیان با پایان قرارداد خود در تابستان ۲۰۲۰، به صورت آزاد به اینتر می‌پیوندد. به گزارش وبسایت نود و به نقل از فوتبال ایتالیا، اینترمیلان برای انتقال آزاد متئو دارمیان مدافع ۲۹ ساله و ایتالیایی منچستریونایتد در تابستان ۲۰۲۰ با این بازیکن به توافق رسیده است. رای اسپورت […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

متئو دارمیان با پایان قرارداد خود در تابستان ۲۰۲۰، به صورت آزاد به اینتر می‌پیوندد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فوتبال ایتالیا، اینترمیلان برای انتقال آزاد متئو دارمیان مدافع ۲۹ ساله و ایتالیایی منچستریونایتد در تابستان ۲۰۲۰ با این بازیکن به توافق رسیده است.

رای اسپورت گزارش داده که قرارداد دارمیان با منچستریونایتد وارد سال پایانی خود شده و او می‌تواند در تابستان ۲۰۲۰ به صورت آزاد به تیمی جدید بپیوندد، تیمی که اکنون به نظر می‌رسد نام آن، اینترمیلان باشد. 

دارمیان که در سال ۲۰۱۵ از تورینو به منچستریونایتد پیوست، در تمامی این فصول برای کسب جایگاهی در ترکیب اصلی جنگید و نتوانسته بیش از ۹۲ بار با پیراهن شیاطین سرخ به میدان رود. 

او در فصل ۱۹-۲۰۱۸ تنها ۷ بار برای منچستر در تمامی رقابت ها به میدان رفت و در فهرست شیاطین سرخ در جریان پیروزی ۴-۰ روز یکشنبه مقابل چلسی هم جایی نداشت. او بعد از حضور سولسشائر در منچستر تنها ۳ بار پیراهن این تیم را پوشید و به نظر جایی در برنامه های سرمربی نروژی ندارد.

بازیکنانی که وارد ۶ ماهه پایانی قرارداد خود با تیم هایشان می‌شوند، به شکل قانونی اجازه مذاکره و امضای پیش قرارداد با تیم های خواهانشان را دارند. اما در شرایطی که هنوز ۱۰ ماه به پایان قرارداد دارمیان با یونایتد مانده، به نظر می‌رسد اینتر توانسته چندین گام از رقبای خود در راستای جذب دارمیان پیشی گیرد.

از یوونتوس و بارسلونا به عنوان دیگر طرفداران دارمیان یاد شده بود، اما به نظر می‌رسد دارمیان خود کار کردن با آنتونیو کونته را ترجیح می‌دهد؛ دارمیان در یورو ۲۰۱۶ برای تیم ملی ایتالیا تحت نظر کونته به میدان رفت و سیستم ۲-۵-۳ مورد علاقه کونته توانایی های او را در گوشه های زمین به بهترین شکل نمایش می‌دهد.

۷۷۱۲

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.