پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: نتو، دروازه‌بان برزیلی که به عنوان سنگربان دوم بارسلونا به این تیم ملحق شده در تمرینات از ناحیه مچ دست دچار شکستگی شده است. به گزارش “رسانه۷”، نتو دروازه‌بان برزیلی که به عنوان دروازه‌بان دوم و جانشین  مارک آندره تراشتگن به بارسلونا ملحق شده بود در تمرینات این تیم […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

نتو، دروازه‌بان برزیلی که به عنوان سنگربان دوم بارسلونا به این تیم ملحق شده در تمرینات از ناحیه مچ دست دچار شکستگی شده است.

به گزارش “رسانه۷”، نتو دروازه‌بان برزیلی که به عنوان دروازه‌بان دوم و جانشین  مارک آندره تراشتگن به بارسلونا ملحق شده بود در تمرینات این تیم از ناحیه مچ دست چپ دچار شکستگی استخوان شده و مدتی از میادین دور خواهد بود.

نتو دروازه‌بان برزیلی ۳۰ساله تابستان امسال با امضای قراردادی به ارزش ۲۶ میلیون یورو والنسیا را ترک کرد و به بارسلونا پیوست تا خیال بلوگرانا از بابت جانشین سنگربان اولش مارک آندره تراشتگن راحت باشد.

همزمان با انتقال نتو، جسپر سیلسن، دروازه‌بان دوم بارسلونا در فصل گذشته از این تیم به والنسیا پیوست تا فرصت بازی به عنوان دروازه‌بان اول را پیدا کند.

با این حساب ارنستو والورده در شروع فصل جدید دروازه‌بان دوم خود را از دست داده و این برای او نگران کننده خواهد بود.

باشگاه بارسلونا در بیانیه‌ای رسمی که در وبسایت باشگاه منتشر شد شکستگی استخوان مچ دست نتو را تایید کرده و اعلام کرد توضیحات تکمیلی در این باره روز دوشنبه بعد از بررسی‌های دقیق پزشکی اعلام خواهد شد.

بر اساس گزارش‌های رسانه‌های اسپانیایی نتو به احتمال زیاد چیزی در حدود ۵ هفته از میادین دور خواهد بود.

منبع خبر: ورزش ۳

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.