پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷ ادامه بلندپروازی گلنوش خسروی؛ بازیکن ۱۸ ساله فوتبال بانوان ایران راهی فوتبال ترکیه شد و با تیم کوناک اسپور به توافق دست یافت. به گزارش “رسانه۷”، گلنوش خسروی، بازیکن سابق تیم ذوب آهن که عضو تیم ملی فوتبال بانوان ایران نیز محسوب می‌شود، طی توافق با باشگاه کوناک اسپور […]

 پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷

ادامه بلندپروازی گلنوش خسروی؛

بازیکن ۱۸ ساله فوتبال بانوان ایران راهی فوتبال ترکیه شد و با تیم کوناک اسپور به توافق دست یافت.

به گزارش “رسانه۷”، گلنوش خسروی، بازیکن سابق تیم ذوب آهن که عضو تیم ملی فوتبال بانوان ایران نیز محسوب می‌شود، طی توافق با باشگاه کوناک اسپور ترکیه، راهی لیگ این کشور شد و فصل آینده را با پیراهن این تیم به بازی خواهد پرداخت.

گلنوش خسروی که به خاطر تکنیک بالا و ستاره شدن از سن پایین بین بانوان فوتبالی به نیمار ایرانی معروف شده، با درخشش در مسابقات دو و میدانی چهره شد و در ادامه نیز با حضور در مسابقات مدارس استعداد او در فوتبال نیز کشف شد و به این رشته ورود کرد.

یکی از زیباترین گل‌های گلنوش خسروی مربوط به مسابقات آسیایی است که از میانه زمین موفق به گشودن دروازه مالدیو شد و مورد توجه مسوولان فوتبال آسیا نیز قرار گرفته بود.

علی آلانچ، سر مربی تیم زنان کوناک اسپور ازمیر است که از چندی پیش گلنوش خسروی را با دعوت به تمرینات این تیم زیر نظر گرفت و در نهایت این بازیکن ۱۸ ساله موفق شد جواز حضور در این تیم و بازی در سوپرلیگ ترکیه را به دست بیاورد.

منبع خبر: ورزش ۳

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.