پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، خبری که امروز سایت جانلوکا دی‌مارتسیو، روزنامه‌نگار برجسته ایتالیایی‌ها در مورد آندره‌آ استراماچونی و قطع همکاری احتمالی با استقلالی‌ها منتشرکرد (اینجا بخوانید)، در رسانه‌های کشور اروپایی بازتاب داشت. سایت فاکس‌اسپورت ایتالیا به همین موضوع پرداخت و از قول سایت دی‌ماریتسیو، بحث کناره‌گیری احتمالی مربی خارجی به خاطر […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، خبری که امروز سایت جانلوکا دی‌مارتسیو، روزنامه‌نگار برجسته ایتالیایی‌ها در مورد آندره‌آ استراماچونی و قطع همکاری احتمالی با استقلالی‌ها منتشرکرد (اینجا بخوانید)، در رسانه‌های کشور اروپایی بازتاب داشت.

سایت فاکس‌اسپورت ایتالیا به همین موضوع پرداخت و از قول سایت دی‌ماریتسیو، بحث کناره‌گیری احتمالی مربی خارجی به خاطر عدم تحقق سه خرید مورد نظرش توسط باشگاه ایرانی، را پیش کشید. فاکس‌اسپورت البته اطلاعات تکمیلی هم در اختیار خوانندگانش قرارداد و عنوان کرد تا ۱۰ روز دیگر فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران آغاز می‌شود، اما اکنون این احتمال هست مربی ناراحت ایتالیایی، به قراردادی که ۱۳ ژوئن بست، پشت پا بزند.

گزارشگر این رسانه عنوان کرد استراماچونی به طور جدی در حال فکر کردن در مورد آینده‌اش است و احتمال دارد تا چند ساعت آینده تصمیم به قطع همکاری بگیرد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.