پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، پل پوگبا، بازیکنی این روز‌ها خبر‌های زیادی درباره تلاش رئال مادرید به جذب او و نیز تمایل خودش به پیوستن به شاگردان زین‌الدین شنیده می‌شود، در پیروزی ۴ بر صفر منچستریونایتد مقابل چلسی نقش پررنگی داشت و نشان داد که چرا هم سولشائر خواهان ماندن او […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

پوگبا: نمی‌دانم چرا مانع جدایی‌ام شدندبه گزارش رسانه ۷، پل پوگبا، بازیکنی این روز‌ها خبر‌های زیادی درباره تلاش رئال مادرید به جذب او و نیز تمایل خودش به پیوستن به شاگردان زین‌الدین شنیده می‌شود، در پیروزی ۴ بر صفر منچستریونایتد مقابل چلسی نقش پررنگی داشت و نشان داد که چرا هم سولشائر خواهان ماندن او در اولدترافورد است و هم رئال مادرید برای ورودش به سانتیاگو برنابئو لحظه‌شماری می‌کند.

پوگبا که از ماه ژوئن با رسانه‌ها صحبت نکرده بود، پس از این بازی سرانجام سکوت خود را درباره آینده‌اش شکست و با خبرنگاران صحبت کرد. او گفت: من همیشه وقتی که فوتبال بازی می‌کنم، احساس خوبی دارم. من کاری که عاشقش هستم را انجام می‌دهم و این حرف من است. هر بار که در زمین باشم، سعی خواهم کرد که بهترین عملکردم را ارائه کنم. اکنون می‌دانیم که حرف‌های زیادی (درباره رفتن پوگبا) زده شده است. آینده خودش همه چیز را مشخص خواهد کرد. با این حال ما هنوز در فاز بلاتکلیفی هستیم. من در منچستر هستم و از بودن در کنار هم‌تیمی‌هایم لذت می‌برم. همیشه دنبال کسب پیروزی بوده‌ام و همیشه زمانی که به میدان رفته‌ام سعی کرده‌ام که با تمام توانم بازی کنم.

پوگبا با وجود اعتراف به تمایلش برای ترک منچستریونایتد می‌داند که این تیم دیگر فرصتی برای خرید بازیکن جدید جهت پر کردن جالی خالی او نخواهد داشت و به همین دلیل شاید انتقالش به رئال مادرید یا هر تیم دیگری بسیار سخت‌تر از گذشته باشد. رئال مادرید تا دوم سپتامبر فرصت دارد که بازیکن بخرد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.