پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به دنبال بروز برخی اختلافات میان سرمربی استقلال و مدیران این باشگاه، مدیربرنامه‌های این مرد ایتالیایی درصدد رفع این اختلافات برآمده است. به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم،  پس از آن که جان لوکا دی‌مارتزیو، خبرنگار معروف ایتالیایی و کارشناس نقل و انتقالات شبکه اسکای اسپورت […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به دنبال بروز برخی اختلافات میان سرمربی استقلال و مدیران این باشگاه، مدیربرنامه‌های این مرد ایتالیایی درصدد رفع این اختلافات برآمده است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم،  پس از آن که جان لوکا دی‌مارتزیو، خبرنگار معروف ایتالیایی و کارشناس نقل و انتقالات شبکه اسکای اسپورت ایتالیا از احتمال استعفای آندره‌آ استراماچونی از مربیگری تیم فوتبال استقلال خبر داد، چند باشگاه خبری دیگر در ایتالیا نیز با تأیید این خبر، جزئیات بیشتری در مورد این ماجرا منتشر کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری توتومرکاتوی ایتالیا استراماچونی به دلیل وجود عدم تفاهم با مسئولان باشگاه، به خداحافظی از آبی‌پوشان تهران فکر می‌کند و انتظار می‌رود که او پس از مهلت ۴۸ ساعته‌ای که از این باشگاه برای فکر کردن به آینده‌اش درخواست کرده، در نتیجه محقق نشدن وعده‌های مدیران باشگاه، راهش را از استقلال جدا کند.

در همین حال این پایگاه خبری ایتالیایی مدعی شده است که فدریکو پاستورلو، مدیر برنامه‌های استراماچونی با طرفین تماس‌هایی برقرار کرده است که راه حلی برای رفع اختلافات موجود میان آنها پیدا کند.

در حالی که در اکثر خبرها عمل نکردن باشگاه استقلال به وعده‌هایش در مورد خرید بازیکنان مد نظر استراماچونی، دلیل فکر کردن سرمربی سابق اینتر به جدایی از آبی‌های تهران یاد شده است، سایت ‌اینترنیوز ایتالیا مدعی شده است دلیل اصلی تمایل استراماچونی برای خداحافظی استعفای علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال بوده که ماجرای عدم قرارداد با میلیچ به خاطر مشکلات روادیدش هم مزید بر علت شده که او بیش از پیش به بازگشت به ایتالیا فکر کند.

در همین حال در فضای مجازی تصویری از یک پست در صفحه شخصی همسر سرمربی استقلال در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که در آن او با بازنشر پیام دی‌مارتزیو، نوشته است که استراماچونی به زودی استقلال را ترک می‌کند.

۲۰۵۱

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.