پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: عدم مشخص بودن تاریخ شروع لیگ نوزدهم بازیکنان و کادر فنی سپاهان را سردرگم کرده است. به گزارش “رسانه۷”، سپاهانی‌ها که تمرینات خود را از یکم تیرماه آغاز کرده‌اند، نزدیک به دو ماه می شود که درگیر تمرینات آماده سازی هستند و این موضوع باعث فرسایش روحی ذهنی و […]

 پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

عدم مشخص بودن تاریخ شروع لیگ نوزدهم بازیکنان و کادر فنی سپاهان را سردرگم کرده است.

به گزارش “رسانه۷”، سپاهانی‌ها که تمرینات خود را از یکم تیرماه آغاز کرده‌اند، نزدیک به دو ماه می شود که درگیر تمرینات آماده سازی هستند و این موضوع باعث فرسایش روحی ذهنی و بدنی بازیکنان شده است؛ این موضوع تا جایی پیش رفته که حتی برخی بازیکنان تیم احساس می کنند در روزهای انتهایی فصل به سر می برند و بی صبرانه منتظر آغاز لیگ هستند.

طبق شنیده های غیر رسمی از مسئولین سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال قرار بود مسابقات لیگ نوزدهم از تاریخ بیست و هشتم مرداد ماه آغاز شود ولی عدم آماده شدن ورزشگاه ها (مسئولان سازمان لیگ تاکید می کنند، حداقل باید ۵ استادیوم استانداردسازی شود) سبب شده تا تمام مسئولان تصمیم ساز فوتبال ایران همچنان روی موضع خود برای تعویق لیگ اصرار داشته باشند.

نائب قهرمان فصل گذشته لیگ برتر از تاریخ ٢۶ خردادماه ١٣٩٧ تمرینات خود را برای حضور در لیگ هجدهم آغاز کرد و تا تاریخ هشتم خردادماه ١٣٩٨ که در نیمه نهایی مقابل پرسپولیس به میدان رفت، درگیر تمرینات و بازی ها بود.

گفتنی است سپاهان طبق قرعه کشی انجام شده در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر باید در بوشهر به مصاف شاهین شهرداری برود.

منبع خبر: ورزش ۳

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.