پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، ابراهیم شکوری در مراسم اختتامیه کلاس پیش فصل داوران و کمک داوران لیگ دسته اول فوتبال عنوان کرد: ما در فدراسیون فوتبال، هیات فوتبال استان البرز را بازوی خود می دانیم چون همواره در شرایط سخت کمک […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، ابراهیم شکوری در مراسم اختتامیه کلاس پیش فصل داوران و کمک داوران لیگ دسته اول فوتبال عنوان کرد: ما در فدراسیون فوتبال، هیات فوتبال استان البرز را بازوی خود می دانیم چون همواره در شرایط سخت کمک حال فدراسیون فوتبال بوده اند. فدراسیون فوتبال با یک رویکرد جدید شرایطی را رقم زده است تا بتوانیم به سمت استاندارد سازی برویم.

وی در ادامه اظهار داشت: دو بحث  فدراسیون که این روزها مهم است و به گفته رئیس فدراسیون باید جدی گرفته شود استاندارد سازی استادیوم ها و حمایت کامل از داوران است. یکی از ارکان اصلی فدراسیون فوتبال داوران ما می باشند و مظلوم‌ترین عضو خانواده فوتبال داوران هستند.

سرپرست دبیرکلی در پایان خاطر نشان کرد: ما در مسیری در حال حرکت هستیم که اشتباهات داورانمان را باید به حداقل برسانیم تا علاوه بر بالا رفتن کیفیت لیگ ها بتوانیم به امید خدا در آینده داوران زیادی از کشورمان را در سطح بین المللی ببینیم.

انتهای پیام/ک

 

منبع خبر: فارس

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.