پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: دو تن از نمایندگان نیمار وارد دفاتر نیوکمپ شدند. به گزارش وبسایت نود و به بنا به گزارش رسانه های متعدد اسپانیایی، وکلای نیمار ظهر امروز وارد دفتر باشگاه بارسلونا در نیوکمپ شده اند. چند ساعت قبل دوربین های GOL TV ورود نمایندگان قانونی نیمار به دفتر اصلی باشگاه […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

دو تن از نمایندگان نیمار وارد دفاتر نیوکمپ شدند.

به گزارش وبسایت نود و به بنا به گزارش رسانه های متعدد اسپانیایی، وکلای نیمار ظهر امروز وارد دفتر باشگاه بارسلونا در نیوکمپ شده اند.

چند ساعت قبل دوربین های GOL TV ورود نمایندگان قانونی نیمار به دفتر اصلی باشگاه بارسلونا را شکار کردند تا بازگشت نیمار به بارسلونا بعد از تنها ۲ فصل قوت گیرد. این در حالی است که ستاره برزیلی در روزهای اخیر به رئال مادرید نزدیک تر شده بود. 

یکی از این نمایندگان، خوان دی‌دیوس کرسپو است که دو سال قبل به نمایندگی از پاریسن‌ژرمن ۲۲۲ میلیون یورو به حساب بارسلونا در لالیگا پرداخت و رسما این بازیکن را رسما از بارسلونا جدا کرد. 

البته ساعاتی بعد، هلنا کندیس خبرنگار کوپه ادعا کرد که کرسپو برای مذاکره پیرامون وضعیت بازیکنی دیگر در دفتر بارسلونا حضور یافته است. کرسپو در این باره به کوپه گفته: “برای بازیکن دیگری این جا هستم و قضیه ارتباطی به پاریسن‌ژرمن ندارد.”

۷۷۱۲

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.