پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: برخی بازیکنان رئال سعی کرده اند نیمار را راضی به حضور در برنابئو کنند. به گزارش وبسایت نود و به نقل از ESPN، برخی منابع به این رسانه گفته اند که چندتن از بازیکنان رئال مادرید در حال گفت و گو با نیمار برای راضی کردن این ستاره برزیلی […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

برخی بازیکنان رئال سعی کرده اند نیمار را راضی به حضور در برنابئو کنند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ESPN، برخی منابع به این رسانه گفته اند که چندتن از بازیکنان رئال مادرید در حال گفت و گو با نیمار برای راضی کردن این ستاره برزیلی به حضور در سانتیاگو برنابئو هستند.

لئوناردو مدیر ورزشی پاریسن‌ژرمن در ابتدای این تابستان اعلام کرده بود که در صورت رسیدن پیشنهادی مناسب و معقول، باشگاه پاریسی مشکلی با فروش نیمار نخواهد داشت و هر دو باشگاه رئال مادرید و بارسلونا در تلاش برای ارائه پیشنهادی قابل قبول به پی‌اس‌جی هستند.

پاریسن‌ژرمن شب گذشته در نخستین دیدار خود در فصل جدید لیگ یک فرانسه پذیرای نیم بود و این تیم را با نتیجه ۳-۰ شکست داد. اما نکته ای که در جریان مسابقه جلب توجه می‌کرد، بنرهای پرتعداد هواداران پاریسی علیه نیمار بود که نشان می‌داد هواداران نیز از شرایط موجود پیرامون ستاره برزیلی به ستوه آمده اند.

در اوایل تابستان بازگشت نیمار به بارسلونا بسیار محتمل تر بود اما رابطه شکراب دو باشگاه (که از زمان انتقال ۲۲۲ میلیون یورویی نیمار به پارک دو پرنس رو به وخامت گذاشته) موجب شد تا رئال مادرید به شکل غافلگیرکننده ای وارد این رقابت شده و اکنون هم از شانس بیشتری نسبت به رقیب تاریخی اش برخوردار باشد.

بارسلونا نتوانسته رقم درخواستی پاریسن‌ژرمن را فراهم کند و پیشنهاد این باشگاه برای معاوضه بازیکن نیز مورد قبول پی‌اس‌جی واقع نشده است. در چنین شرایطی جرارد پیکه، مدافع بارسلونا هفته گذشته از هم تیمی سابق خود خواست تا موضع خود را به شکلی رسمی ابراز کند و با بیان علاقه اش نسبت به بازگشت به بارسلونا، این کلاف سردرگم را باز کند.

از طرفی دیگر بعید به نظر می‌رسد که رئال مادرید هم بتواند از پس رقم درخواستی پاریسن‌ژرمن (حداقل ۲۲۲ میلیون یورو) برآید، چرا که کهکشانی ها نتوانستند قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی لیگ برتر انگلیس در روز پنجشنبه، ۱۸۰ میلیون پوند درخواستی منچستریونایتد برای آزادسازی پل پوگبا را فراهم کنند.

اکنون برخی منابع به ESPN گزارش داده اند که رئال مادرید تا پیش از ۲ سپتامبر (زمان بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی لالیگا) تمام تلاش خود را برای جذب نیمار انجام خواهد داد و در این بین برخی از بازیکنان رئال نیز در تماس با نیمار، به او اطمینان خاطر داده اند که از او در برنابئو به گرمی استقبال خواهد شد. 

نیمار یکی از دیرینه ترین اهداف فلورنتینو پرز، رئیس رئال مادرید بوده است. او چندین بار، چه قبل از پیوستن نیمار از سانتوس به بارسا در سال ۲۰۱۳ و چه بعد از آن، برای جذب این ستاره ۲۷ ساله برزیلی تلاش کرده است.

زین الدین زیدان مایل است تا پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی خامس رودریگز و گرت بیل، دو ستاره پردرآمد خود را به فروش برساند، اما هنوز هیچ پیشنهاد قابل ملاحظه ای برای این دو بازیکن به دست رئال نرسیده است. بعد از پایان آخرین مسابقه پیش فصل رئال در مقابل رم از زیدان درباره احتمال حضور نیمار در برنابئو در فصل آینده پرسیده شد، زیزو نیز در جواب چنین گفت: 

“ما درباره بازیکنانی که اکنون در اختیار داریم صحبت می‌کنیم و به همین تیم فکر می‌کنیم. هفته آینده لیگ برای ما آغاز می‌شود و ما تنها به دیدار روز شنبه (در برابر سلتاویگو) می‌اندیشیم.”

۷۷۱۲

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.