پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: حدود دو هفته قبل بود که نینجا طی اقدامی شوکه کننده، از ترک توییچ و ادامه فعالیت خود روی پلتفرم رقیب، یعنی میکسر خبر داد. این استریمر معروف گفته بود دلیل رها کردن اکانتش با ۱۵ میلیون دنبال کننده، بازگشت به ریشه‌ها و یاد آوری دلیل علاقه‌ مندی به […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

حدود دو هفته قبل بود که نینجا طی اقدامی شوکه کننده، از ترک توییچ و ادامه فعالیت خود روی پلتفرم رقیب، یعنی میکسر خبر داد. این استریمر معروف گفته بود دلیل رها کردن اکانتش با ۱۵ میلیون دنبال کننده، بازگشت به ریشه‌ها و یاد آوری دلیل علاقه‌ مندی به استریم است. حال و با گذشت مدتی از این ماجرای جنجالی، اتفاقاتی رخ داده که نینجا را به واکنش واداشته است.

کانال کنونی نینجا در توییچ غیرفعال است و خبری از استریم‌های جدید او نیست اما وقتی به کانال او مراجعه می‌کنید، با تبلیغ کانال‌های دیگر کاربران مواجه می‌شوید که یکی از آن‌ها مربوط به محتویات غیراخلاقی است. از آن‌جایی که نینجا برای همیشه از توییچ رفته است، دیگر هیچ کنترلی روی کانال خود ندارد اما چنین اقدامی از سوی توییچ او را «ناراحت» کرده است، زیرا معمولاً پس از غیرفعال شدن یک کانال هیچ تبلیغی در آن نمایش داده نمی‌شود.

 

 

نینجا با انتشار یک ویدیو از طریق حساب کاربری‌اش در توییتر، نسبت به اتفاقات روز‌های اخیر واکنش نشان داد. این استریمر معروف گفت روند انتقال از توییچ به میکسر بدون هیچ جنجالی اتفاق افتاد و او یا اعضای تیمش هیچ چیز بد و منفی نسبت به توییچ نگفته‌اند، زیرا دلیلی برای این کار وجود نداشته است. نینجا در ادامه صحبت‌های خود اضافه کرد طی چند روز گذشته اتفاقات آزاردهنده‌ای رخ داده اما سعی دارد تا به اخلاق حرفه‌ای پایبند بماند.

سپس به اینکه اشاره کرد اگر به کانالش مراجعه کنید، با تبلیغ دیگر کانال‌ها مواجه می‌شوید، در حالی که این کار را در کانال دیگر استریمرها انجام نمی‌دهد. ماجرا اما زمانی بد‌تر می‌شود که بدانید اولین کانالی که تبلیغ می‌شده، حاوی محتویات غیراخلاقی بوده است. نینجا گفت این اتفاق عبور از خطوط قرمز است و تمام تلاش خود را خواهد کرد تا کانالش را حذف کند یا حداقل تبلیغ دیگر کانال‌ها متوقف شود.

در ادامه می‌توانید نمونه‌ای از تبلیغ دیگر استریمرها در کانال نینجا را مشاهده کنید. نکته جالب، استفاده توییچ از جوک قدیمی سری بازی‌های ماریو است. همان‌طور که می‌بینید، در بالای صفحه نوشته شده است: «نینجایی که دنبالش می‌گردید، در قلعه دیگری است.»

نینجا

مدتی پس از انتشار این بیانیه از سوی نینجا، توییچ تبلیغ دیگر کانال‎‌ها را متوقف کرده و با مراجعه به کانال تنها با ویدیوهای قدیمی او روبرو می‌شود. نینجا همچنین با انتشار یک توییت دیگر، از این اقدام تشکر کرده است.

منبع خبر: دیجیاتو

آخرین اخبار علم و فناوری و تکنولوژی ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.