پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، تیم‌های فوتبال پیکان و استقلال در دیداری تدارکاتی از ساعت ۱۸ امروز (دوشنبه) در ورزشگاه پیکانشهر به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۲ بر صفر و با گل‌های فراز امامعلی و شهریار مغانلو به سود پیکان پایان یافت. میلاد باقری دقیقه ۸۹ برای […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، تیم‌های فوتبال پیکان و استقلال در دیداری تدارکاتی از ساعت ۱۸ امروز (دوشنبه) در ورزشگاه پیکانشهر به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۲ بر صفر و با گل‌های فراز امامعلی و شهریار مغانلو به سود پیکان پایان یافت. میلاد باقری دقیقه ۸۹ برای استقلال موفق به گل زدن شد، اما داور آن را مردود اعلام کرد. این بازی نخستین شکست استقلال در دیدارهای تدارکاتی با هدایت استراماچونی بود.

اولین شکست استقلال با استراماچونی رقم خورد

استراماچونی در ابتدا تیمش را با ترکیب مهدی نوراللهی، میلاد زکی‌پور، شاهین طاهرخانی، سیاوش یزدانی، آرش رضاوند، امیرحسین کارگر، مسعود ریگی، محسن کریمی، مهدی قائدی، علی دشتی و محمد بلبلی وارد زمین کرد، ترکیبی که در آن بیشتر از بازیکنان ذخیره استفاده شده بود. مرتضی تبریزی، عارف غلامی، میلاد باقری و محمد بلبلی در نیمه دوم وارد زمین شدند.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.