پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: یک رسانه کشور جمهوری چک به تهدید به استعفای سرمربی استقلال پرداخته است. به گزارش رسانه ۷،سایت isport کشور جمهوری چک در گزارشی به تهدید استراماچونی و احتمال استعفای او از سمت سرمربی‌گری استقلال پرداخته است. در ابتدای این گزارش آمده است: احتمال دارد که شغل جدید استراماچونی زودتر […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

یک رسانه کشور جمهوری چک به تهدید به استعفای سرمربی استقلال پرداخته است.

به گزارش رسانه ۷،سایت isport کشور جمهوری چک در گزارشی به تهدید استراماچونی و احتمال استعفای او از سمت سرمربی‌گری استقلال پرداخته است.

در ابتدای این گزارش آمده است: احتمال دارد که شغل جدید استراماچونی زودتر از این که آغاز شده باشد، به پایان برسد. سرمربی سابق اسپارتا پراگ جمهوری چک با مدیران استقلال در ارتباط نیست و ۴۸ ساعت برای تصمیم‌گیری برای ماندن یا نماندنش زمان داده است. برای کسی که موج ورودی‌ها در اسپارتای تحت قوانین استراماچونی را به یاد می‌آورد، تعجب‌آور نیست که پشت همه این‌ها نقل‌وانتقالات است.

همچنین در ادامه، این گزارش با اشاره به قرارداد دو ساله استراماچونی با استقلال، به دلایل تهدید به استعفای این مربی ایتالیایی پرداخته است و همه چیز را به اتفاقات پشت صحنه ربط داده است.

او یکی از دلایل این اقدام استراماچونی را پایان همکاری خطیر با باشگاه استقلال عنوان کرده و دلیل دیگر را در رفتار باشگاه در بازار نقل‌وانتقالات که نتوانسته به جز دیاباته، گزینه‌های دیگر استراماچونی را جذب کند، دانسته است.

این سایت در ادامه به مشکلات ویزایی پیش آمده برای هروویه میلیچ اشاره کرده که باوجود حضور مدیربرنامه‌هایش در ایران و مذاکرات مثبت با استقلال، همه چیز با مشکل روبه‌رو شده است.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.