پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش خبرگزاری فارس، در حالی که رشته‌های مختلف قایقرانی این روزها خود را برای کسب سهمیه المپیک آماده می کنند اعلام شد تیم ملی روئینگ ایران در مسابقات جهانی اتریش برای کسب سهمیه المپیک شرکت نخواهد کرد. با توجه به اینکه در مسابقات قاره ای و کاپ جهانی […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش خبرگزاری فارس، در حالی که رشته‌های مختلف قایقرانی این روزها خود را برای کسب سهمیه المپیک آماده می کنند اعلام شد تیم ملی روئینگ ایران در مسابقات جهانی اتریش برای کسب سهمیه المپیک شرکت نخواهد کرد.

با توجه به اینکه در مسابقات قاره ای و کاپ جهانی که سال آینده برگزار می شود هم سهمیه المپیک توزیع خواهد شد فدراسیون قایقرانی در نظر دارد روئینگ سواران را برای آن مسابقات آماده کند.

افشین فرزام سرمربی تیم ملی روئینگ مردان در گفتگو با فارس در این باره گفت: خودم هم مصر نبودم تیم ملی در این مقطع به مسابقات جهانی اتریش اعزام شود چرا که ما می‌خواهیم ورزشکاران را بیشتر آنالیز کنیم.

وی افزود: سال آینده هم مسابقات قاره ای و هم کاپ جهانی را پیش رو داریم که سهمیه المپیک در آنها هم توزیع می شود. با توجه به اینکه قرار است امسال در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کنیم می توانیم ورزشکاران را محک بزنیم.

به گزارش فارس، اواخر مرداد ماه تیم ملی آبهای آرام ایران در کایاک و کانو به مسابقات جهانی مجارستان برای کسب سهمیه المپیک اعزام خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع خبر: فارس

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.