پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش خبرگزای فارس، بازی برگشت تیم ذوب آهن ایران مقابل الاتحاد عربستان از ساعت ۲۳:۳۰ در قطر آغاز شد که نیمه اول مسابقه با نتیجه یک بر صفر به سود الاتحاد به پایان رسید. بازی رفت دو تیم با نتیجه ۲ بر یک به سود الاتحاد به پایان […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش خبرگزای فارس، بازی برگشت تیم ذوب آهن ایران مقابل الاتحاد عربستان از ساعت ۲۳:۳۰ در قطر آغاز شد که نیمه اول مسابقه با نتیجه یک بر صفر به سود الاتحاد به پایان رسید.

بازی رفت دو تیم با نتیجه ۲ بر یک به سود الاتحاد به پایان رسید.

کارت زرد:-

کارت قرمز:-

گل: ویکویچ( دقیقه ۴۵) برای الاتحاد

ترکیب ذوب آهن ایران:

محمدباقر صادقی، وحید محمدزاده، هادی محمدی، حمید ملکی، دانیال اسماعیلی فر، قاسم حدادی فر، حمید بوحمدان، مهدی مهدی‌پور، مانوئل کریستانتوس، احسان پهلوان و ارسلان مطهری

سرمربی: علیرضا منصوریان

اتفاقات مهم بازی:

دقیقه ۷ شوت قاسم حدادی فر را دروازه بان الاتحاد به راحتی مهار کرد.

دقیقه ۱۲ قاسم حدادی فر پشت محوطه جریمه الاتحاد سرنگون شد که داور اعتقادی به خطا نداشت با این حال کاپیتان ذوب آهن از ناحیه شانه دچار مصدومیت شد.

تا دقیقه ۱۸ ذوب آهن دو ضربه کرنر زد که حاصلی برای این تیم نداشت. با این حال توپ و میدان تا این دقیقه در اختیار سبزپوشان ایرانی بود.

دقیقه ۲۳ محمد باقر صادقی با یک واکنش عالی مانع گلزنی روماینهو بازیکن الاتحاد شد.

دقیقه ۲۸ وحید محمدزاده توپ را از روی خط دروازه ذوب آهن برگرداند! پیش از این صحنه بازیکنان ذوب آهن با یک پاس اشتباه مهاجم الاتحاد را  در موقعیتی مناسب قرار دادند.

در دقیقه ۳۰ به دلیل گرمای شدید هوا داور قانون کولینگ بریک( وقفه ای در بازی برای نوشیدن آب توسط بازیکنان دو تیم) را اجرا کرد.

دقیقه ۳۴ مسابقه پیراهن کریستانتوس به دلیل درگیری بر سرتوپ با مدافع الاتحاد پاره شد!

دقیقه ۳۹ محمد باقر صادقی دروازه بان ذوب آهن یکبار دیگر موقعیت تک به تک و عالی گلزنی را از مهاجم الاتحاد گرفت. صادقی در نیمه اول برترین بازیکن ذوب آهن در میدان بود.

دقیقه ۴۰ ذوب آهن دو کرنر پیاپی زد که بازهم حاصلی برای این تیم نداشت.

در دقیقه ۴۳ ضربه مهاجم برزیلی الاتحاد به تیر دروازه ذوبی‌ها برخورد کرد تا نیمه اول گلی در بر نداشته باشد.

دقیقه ۴۵ شوت بازیکن الاتحاد دروازه ذوب آهن را باز کرد.

انتهای پیام/ک

 

منبع خبر: فارس

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.