پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، پس از منتفی شدن انتقال پائولو دیبالا به منچستریونایتد، ریو فردیناند از این موضوع استقبال کرد. از نظر فردیناند، ستاره آرژانتینی یوونتوس مفهوم بازی در اولدترافورد و پیراهن منچستریونایتد را درک نکرده است.فردیناند در مصاحبه‌ای با دیلی استار؛ گفت: در سال‌های اخیر بازیکنان زیادی از رفتن به […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

طعنه فردیناند به دیبالا: بهتر که به منچستر نیامدی!
به گزارش رسانه ۷، پس از منتفی شدن انتقال پائولو دیبالا به منچستریونایتد، ریو فردیناند از این موضوع استقبال کرد. از نظر فردیناند، ستاره آرژانتینی یوونتوس مفهوم بازی در اولدترافورد و پیراهن منچستریونایتد را درک نکرده است.
فردیناند در مصاحبه‌ای با دیلی استار؛ گفت: در سال‌های اخیر بازیکنان زیادی از رفتن به یونایتد امتناع کردند و تیم دیگری را برای بازی برگزیدند، اما نمی‌دانم دیبالا چطور وقتی نیمکت نشین یوونتوس است، جسارت کرد که پیشنهاد یونایتد را رد کند. او نیاز دارد که بیشتر بازی کند.  شاید دیبالا پیش خودش فکر کرد روی نیمکت بنشیند یا در لیگ قهرمانان اروپا حاضر باشد. شاید او به همین دلیل، ترجیح داد به منچستریونایتد ملحق نشود.  در هر صورت من از اینکه دیبالا نیامد، خوشحال هستم چراکه شما باید درک مناسبی از بازی در منچستریونایتد داشته باشید. نیامدن دیبالا به این معنی است که او مفهوم جمله “می خواهم در منچستریونایتد بازی کنم” را درک نکرده است.
من از حضور کسی در یونایتد استقبال می‌کنم که اینطور به قضیه فکر می‌کند و به خود می‌گوید: “منچستریونایتد باید به جمع تیم‌های برتر برگردد. من می‌خواهم این فرآیند را تسریع کنم. ” شما در یونایتد به چنین تفکری نیاز دارید.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.