پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، پس از نخستین بازی منچستریونایتد در لیگ برتر انگلیس و درخشش خط دفاعی این تیم با رهبری هری مگوایر، پل پوگبا به ستایش هم‌تیمی جدیدش پرداخت. پوگبا درباره نمایش مگوایر در این بازی گفت: من او را یک هیولا می‌دانم. همان طور که دیدید او خیلی […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

رهبر شیاطین سرخ معرفی شد!
به گزارش رسانه ۷، پس از نخستین بازی منچستریونایتد در لیگ برتر انگلیس و درخشش خط دفاعی این تیم با رهبری هری مگوایر، پل پوگبا به ستایش هم‌تیمی جدیدش پرداخت.

پوگبا درباره نمایش مگوایر در این بازی گفت: من او را یک هیولا می‌دانم. همان طور که دیدید او خیلی خوب بازی کرد. هری یک رهبر است. او در تمرینات هم خیلی خوب کار می‌کند. ما با هم در مورد کنترل خط دفاعی صحبت کردیم و مگوایر به تعامل خوبی با لیندلوف رسیده است. بازی با چلسی یک فرصت خیلی خوب برای شروع باشکوه فصل بود. در نیمه اول چلسی از نظر موقعیت‌های گلزنی و مالکیت توپ برتری داشت. ما هم در نیمه دوم واکنش نشان دادیم. بیشتر مالک توپ شدیم و موقعیت‌های گلزنی ایجاد کردیم. خوش شانس بودیم که در نیمه اول پیش افتادیم، ولی بعد از یک شروع بد، بازی را خوب تمام کردیم. از نمایش مان راضی هستیم. 

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.