پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، گابریل کالدرون، سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال پرسپولیس تهران تصمیم گرفت تا پس از جدایی مهدی شریفی و ماریو بودیمیر کروات، مهاجم جدیدی را به خدمت بگیرد و بر همین اساس قرار است جونیور براندائو، مهاجم ۲۴ ساله برزیلی به تهران بیاید تا پس از پشت سر گذاشتن […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، گابریل کالدرون، سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال پرسپولیس تهران تصمیم گرفت تا پس از جدایی مهدی شریفی و ماریو بودیمیر کروات، مهاجم جدیدی را به خدمت بگیرد و بر همین اساس قرار است جونیور براندائو، مهاجم ۲۴ ساله برزیلی به تهران بیاید تا پس از پشت سر گذاشتن تست‌های پزشکی، عقد قرارداد و انجام تشریفات، تمرینات را زیر نظر کادرفنی و کالدرون آغاز کند.

جونیور پس از حضور در تهران، تست‌های پزشکی را پشت سر می‌گذارد. این بازیکن قرار است ابتدا تست‌های کلینیکی را انجام دهد تا وضعیت تراکم استخوان و همچنین سلامت رباط‌های او مورد بررسی قرار بگیرد و سپس تست‌های پاراکلینیکی را پشت سر بگذارد.

در تست‌های پاراکلینیکی خون بازیکن مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا بیماری‌های خونی نداشته باشد.
البته در ساعات اخیر شایعاتی در فضای مجازی به راه افتاده بود که این بازیکن دچار مصدومیت است، اما کارنامه این بازیکن نشان می‌دهد او مصدومیتی ندارد و می‌تواند با صلاحدید کادرفنی در تمرینات پرسپولیس شرکت کند.

این بازیکن که فوتبال خود را در تیم‌های پایه گرمیو و تابوائودا آغاز کرده، قرار است برای حضور یک ساله و قرضی در تیم سرخپوش پایتخت ۵۰۰ هزار دلار دریافتی داشته باشد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.