پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، محمدحسین کنعانی‌زادگان ۱۶ تیرماه گذشته و در پی مذاکرات قبلی خود، در محل باشگاه پرسپولیس حضور پیدا کرد و نشستی با ایرج عرب داشت که منجر به توافق نهایی و عقد قرارداد با این تیم شد. این مدافع ملی‌پوش آن‌قدر در تمرینات خوب کار کرده که […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، محمدحسین کنعانی‌زادگان ۱۶ تیرماه گذشته و در پی مذاکرات قبلی خود، در محل باشگاه پرسپولیس حضور پیدا کرد و نشستی با ایرج عرب داشت که منجر به توافق نهایی و عقد قرارداد با این تیم شد. این مدافع ملی‌پوش آن‌قدر در تمرینات خوب کار کرده که توانسته نظر مثبت گابریل کالدرون آرژانتینی را جلب کند. جانشین برانکو همواره در مصاحبه‌های خود از مدافع ملی‌پوش پرسپولیس تعریف و تمجید کرده و در بازی‌های دوستانه اخیر همواره از کنعانی‌زادگان در ترکیب اصلی تیمش استفاده کرده است. به همین بهانه گپ دوستانه‌ای با محمدحسین کنعانی‌زادگان داشتیم که خواندنش خالی از لطف نیست.
* چرا شماره ۶ را انتخاب کردی؟
قبل از هر چیز باید بگویم خوشحالم کنار یک اسطوره هستم که بیشترین احترام و تحسین را نسبت به او دارم. شماره ۶ را هم با اجازه آقاکریم (باقری) پوشیدم.
* البته شنیدیم به محسن بنگر هم زنگ زدی.
بله، آقامحسن هم شماره ۶ می‌پوشید. زنگ زدم از بنگر هم رخصت بگیرم که حرف قشنگی زد.
* گفت چرا به من زنگ زدی و باید به آقاکریم زنگ می‌زدی؟
بله، آقامحسن متواضعانه این حرف را زد و من هم گفتم چشم! از آقاکریم هم رخصت گرفتم.
* کریم باقری حرف خاصی نزد؟
آقاکریم که همیشه به من و بقیه بچه‌ها لطف دارد. او گفت مبارک باشد و ان‌شا‌ءا… بتوانی فصل خوبی در پرسپولیس داشته باشی.
* پوشیدن پیراهن شماره ۶ سخت نیست؟
چرا، به هر حال این پیراهن تن فوتبالیست‌های بزرگی بوده و با اجازه همه پیشکسوتان این شماره را انتخاب کردم و امیدوارم لیاقت پوشیدن آن را داشته باشم.
* شماره ۶ یعنی سرزن و گلزن! مثل کریم باقری و محسن بنگر…
وظیفه اول من دفاع کردن است. ان‌شا‌ءا… اگر فرصتی پیش آمد سعی می‌کنم گل هم بزنم.
* کنار شجاع خلیل زاده یکی از بهترین سرزنان لیگ برتر بازی می‌کنی. 
شجاع برادر من است. فوتبالیستی که بسیار باتعصب است و با همه وجود بازی می‌کند.
* نظرت درباره بازی کردن کنار سیدجلال حسینی چیست؟
این را از ته دل می‌گویم سیدجلال حسینی الگوی فوتبالی من است. خیلی سخت است بتوانی این همه سال در اوج و تداوم داشته باشی. سید بالای ۱۰۰ بازی ملی دارد و پرافتخارترین بازیکن لیگ برتر است. خوشحالم چنین بازیکن بزرگی کنار ماست و سعی می‌کنم همیشه از او مشورت و راهنمایی بگیرم.
* بین شما رقابت زیادی هم وجود دارد.
ما همه رفیق هستیم. همگی به یک هدف بزرگ فکر می‌کنیم و آن هم موفقیت پرسپولیس است. اینکه بتوانیم کنار هم به اهداف بزرگ برسیم و دل مردم را شاد کنیم.
* قرعه‌کشی مسابقات لیگ نوزدهم برگزار شد و شما هفته اول به پارس جنوبی خوردید. نظری در این رابطه نداری؟
باور کنید برای شروع لیگ لحظه‌شماری می‌کنم. خیلی دوست دارم یک بار دیگر جلوی چشم هواداران مشتاق پرسپولیسی بازی کنم. خوشحالم هفته اول میزبان شدیم.
* ولی قرعه نسبتاً سختی دارید. هفته چهارم هم که باید دربی را برگزار کنید. این بازی دیرتر برگزار می‌شد بهتر نبود؟
برای تیمی که سه دوره قهرمان لیگ برتر شده و به قهرمانی هم فکر می‌کند قرعه اهمیتی ندارد. ما از ابتدای لیگ ان‌شا‌ءالله با قدرت شروع می‌کنیم و تا انتها هم با قدرت جلو خواهیم رفت.
* رقیبان اصلی پرسپولیس در لیگ نوزدهم برای کسب عنوان قهرمانی چه تیم‌هایی هستند؟
به هر حال پنج، شش تیم مدعی قهرمانی هستند ولی پرسپولیس باز هم شانس بیشتری برای قهرمانی دارد.
* چرا؟
دلیلش اعتماد به نفس بالای بازیکنان و باور قهرمانی نزد تیم است. مربی کاربلدی مثل کالدرون هم داریم که بسیار حرفه‌ای و باانگیزه است. ان‌شا‌ءا… با حمایت هواداران پرسپولیس بتوانیم فصل خاطره‌انگیزی را رقم بزنیم.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.