پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش خبرگزاری فارس، حدود ۱۸ روز دیگر جام جهانی ۲۰۱۹ بسکتبال در چین استارت می‌خورد و علاقمندان بسکتبال شاهد جدال‌های جذاب در این تورنمنت خواهند بود. برهمین اساس سایت مسابقات جام جهانی از علاقمندان و کاربران خود خواسته است تا پیش بینی خود را برای انتخاب (MVP) ارزشمندترین […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش خبرگزاری فارس، حدود ۱۸ روز دیگر جام جهانی ۲۰۱۹ بسکتبال در چین استارت می‌خورد و علاقمندان بسکتبال شاهد جدال‌های جذاب در این تورنمنت خواهند بود.

برهمین اساس سایت مسابقات جام جهانی از علاقمندان و کاربران خود خواسته است تا پیش بینی خود را برای انتخاب (MVP) ارزشمندترین بازیکن جام انجام دهند.

این سایت از هواداران بسکتبال خواسته تا از میان یانیس آننتوکومپو (یونان)، مارک گسول (اسپانیا) و نیکولا جوکیچ (صربستان) یکی را انتخاب و رای دهند.

در میان کشورهایی که این عنوان را برده‌اند آمریکا با ۴ عنوان در صدر قرار دارد. در سال ۲۰۱۴ و آخرین دوره این کایری اروینگ، گارد راس تیم ملی آمریکا بود که ارزشمندترین بازیکن شد و در سال ۲۰۱۰ نیز این عنوان به بازیکن این کشور یعنی کوین دورانت رسید.

به گزارش فارس، تیم ملی کشورمان هم در این رقابت‌ها که از ۹ شهریور آغاز می‌شود، حضور دارد و با اسپانیا، پورتوریکو و تونس همگروه است.

انتهای پیام/س

منبع خبر: فارس

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.