پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی این پیکارها ذوب‌آهن ۴ بر ۳ از الاتحاد عربستان شکست خورد. در بازی رفت نیز تیم علیرضا منصوریان دو بر یک  باخته بود. به این ترتیب باخت و حذف تنها نماینده کشورمان در مرحله حذفی لیگ […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی این پیکارها ذوب‌آهن ۴ بر ۳ از الاتحاد عربستان شکست خورد.

در بازی رفت نیز تیم علیرضا منصوریان دو بر یک  باخته بود. به این ترتیب باخت و حذف تنها نماینده کشورمان در مرحله حذفی لیگ قهرمانان ثبت شد.

سایت فاکس‌اسپورت آسیا این بازی را مورد تحلیل قرارداد.این رسانه در گزارش خود عنوان کرد:الاتحاد موفق شد به یک چهارم نهایی برسد.این تیم وقتی دوشنبه ذوب‌آهن را ۴ بر ۳ شکست داد و در مجموع دو دیدار ۶ بر ۴ پیروز شد.

این سایت از عزم بیشتر تیم حریف برای راهیابی به دور بعد و نیز درخشش محمد باقر صادقی،‌دروازه‌بان ذوبی‌ها یادکرد و نوشت:‌گلر تیم ایرانی ۳ بار عکس‌‌العمل‌های عالی داشت تا جلوی گل‌های رومارینیو،‌کارلوس ویلانوو و لوئیس خمینس را بگیرد اما تیم ایرانی به خاطر اشتباهات در خط دفاع، جریمه شد و باخت.

انتهای پیام/ا

 

منبع خبر: فارس

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.